Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott valami változást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott valami változást a kapcsolatodban, ha a koronavírus kijárasi korlátozás miatt több hete nem találkoztál a pároddal?

Figyelt kérdés
A miénk úgy érzem egyre gyengül, és ez még kilátástalanabbá teszi ezt az egész időszakot.
2020. ápr. 11. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen, asszem annak a kapcsolatnak a vírus miatt annyi. Bár még írunk egymásnak , de már ilyen közömbös velem szemben, nincs flörtölés, stb....
2020. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Legalább kiderül, hogy ki mennyire kötődik a másikhoz. Nem normális, hogy egy ilyen helyzet tönkretesz egy kapcsolatot. "Jóban-rosszban" ugyebár, ez most épp a rossz. Akik most szétmennek azok előbb utóbb amúgyis szakítottak volna.
2020. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a barátnőm van megsértődve hogy nem vagyok hajlandó vele találkozni ugyanis kronikus beteg vagyok illetve idősek a szüleim és veszélyeztetem őket. Ezt képtelen felfogni és azt mondja rám hogy én vagyok az önző meg hogy csak magammal foglalkozom. Ebből is látszik mennyire érdekli a dolog. Ennyit számitok neki. Undorito egy alak már a szemembe
2020. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, szakítást, mivel távkapcsolatbsn élünk de hozzáteszem nem ez az egy dolog volt a kiváltó ok.
2020. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem (és remélhetőleg nem is fog:)). Részemről volt egy pár napos "semmi nem jön össze és minden sz@r" időszak, de az sem a kapcsolatom, hanem amblokk a bezártság, kilátástalanság, stb. ellen irányult.
2020. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahol ennyi gondot okoz, az nem valami stabil. Kár rá az idő.
2020. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk ezért van csak probléma minden nap van egy kis vita mert annyira hiányoljuk már egymást, de így is beszélünk a jövöről meg hogy mekkor boldogság lesz újra egymást látni és töb ilyen nem lesz nem engedjük. Szerintem ebben az időszakban mindenki érzékenyebb mert nem látja a másikat, de ha erősek maradunk a kapcsolat is sokkal erősebb lesz.
2020. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!