Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a maszk-mánia? A járvány...

Mi ez a maszk-mánia? A járvány elején azt harsogták, hogy semmit sem ér a maszk, felesleges hordani (ez egyébként igaz is), most meg Fehérváron pl. kötelező lett.

Figyelt kérdés
Az emberi hülyeségnek tényleg nincs határa...

2020. ápr. 11. 11:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
Ezek már csúcstechnológiás, vírusirtó szenteltvízzel átitatott nemzeti maszkok.
2020. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Ja, hogy nemzethyek? Akkor semmi probléma nincs...
2020. ápr. 11. 11:10
 3/50 anonim ***** válasza:
72%

Mert téged nem véd de mást ha rünetmentes fertőző lennél azt véd.

Én pl hordom egyrészt h meg ne fertőzzek másokat véletlen másrészt mert allergiás vagyok évek óta köhécselek pollenszezonban és nem szeretném ha mellettem bárki megijedne tőle.

2020. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
62%
Pont mint a nemzetközi cégek kommunikációja. Mindig úgy csűrik-csavarják amit mondanak, ahogy a vezetőknek/HR-nek éppen megfelel. Mindegy, hogy a két héttel korábbi kommunikáció totál ellentéte, csak a kommunikátornak legyen jó, a dolgozókat hülyére véve propagandizálnak.
2020. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 szántóvető ***** válasza:
67%
ezt én sem értem.ha lett volna értelme akkor pont az elején kellett volna hordani.egyébként a who szerint nincs értelme egészségeseknek hordaniuk.akkor most valakik okosabbak próbálnak lenni a who-nál?vagy arról van szó hogy amíg hiánycikk volt a maszk addig azért nem volt kötelező?ez olyan fideszes történet,úgy hazudunk ahogy azt a pillanatnyi érdekünk megkívánja..fideszes a városvezetés fehérváron?
2020. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
63%
Megy a pánikkeltés, semmi probléma nincs ha nem veszed fel a maszkot, illetve ha felveszed akkor sem fog semmi történni.. csak hát a média.....
2020. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

5


Igen, fideszes polgármestere van Fehérvárnak.

2020. ápr. 11. 11:14
 8/50 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem vagy pösze és meg van az összes fogad is,beszéd közben akkor is 1-2 méterre jön ki az ember szájából permetszerűen a nyál meg ami a szájában van.

Egy biztos,ártani nem ártasz senkinek a maszk viselésével.

2020. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos ezzel az van hoyg a hülye ember húzza maga után az intézkedést.

Az elején iába magyarázták el a hozzáértők, hogy nem kell maszkot hordani, hogy a sima maszk nem véd a megfertőzéstől , meg hogy szakszerűen kell használni, különben csak ál biztonságot ad és éppen amiatt fog megfertőződni valaki, mert azt hisz, hogy maszk van rajta ergo nem kell félnie társaságban, nem kell tartania a távolságot stb. Aztán meg veszi a maszkot és viszi magával a fertőzést, újra felveszi ugyanazt stb. Mindegy. Én éppen úgy nem vagyok hozzáértő mint akik másképpen gondolják, csak én ezt vettem le az orvosok tanácsaiból - aki meg hordja, az meg mást.

Mivel eleinte ment a hiszti hogy miért nincsen elég maszk, miért nem adnak mindenkinek - így beszereztek maszkot millió számra, meg ráálltak a készítésére is. Ha meg már van belőle és annyian követelték korábban - akkor most elrendelik hogy viselni is kelljen. Ennyi.

Ez nem változtat azon hogy van-e értelme vagy nincsen, hogy hülyeségnek tartom-e vagy sem, nagy valószínűséggel annyian követelték hogy inkább meghozták ezt a döntést, csak utána ne lehessen az önkormányzatra azt mondani, hogy nem tették meg amikor kellett volna.

2020. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
55%

"(ez egyébként igaz is),"


Egyébként nem igaz!


"Az emberi hülyeségnek tényleg nincs határa..."


Ez viszont igaz! (Elég az ostoba kérdésedet elolvasni!)

2020. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!