Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hozni valakiből a vadállatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hozni valakiből a vadállatot?

Figyelt kérdés

Adott egy veszekedés feldühited a párodat, vagy félreértés történik. Vagy bármi ami veszekedést eredményez, nem egy megcsalás ami nagy dolog persze.

De mennyire normális ha úgy reagál rá hogy idegbeteg lesz, sőt még meg is üt? Szóval az a kérdés hogy ha valaki tényleg annyira szeret ilyen szinten mégis bedurvul?


2020. ápr. 12. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ott baj van a toronyban, dühkezelési probléma...ilyen embereknél tök mindegy hogy szeretik e a másikat vagy sem. Ha lehúzzák náluk a rolót, akkor nem néznek senkit és semmit.
2020. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
92%
Aki megüti a másikat azt azonnal offolni és megszakítani vele a kapcsolatot, hisz az nem tudja kontrollálni a tevékenységét, ha dühbe gurul, lehet sokszor fog ütni és egy alkalommal úgy, hogy akár belehal a másik vagy felkap egy szerszámot és azzal sújt le. Nem kell megvárni ezt, aki egyszer megteszi megfogja legközelebb is, ha alkalma lesz rá. És ilyen embereknek mindig van rá alkalom, mert bármin begurulnak, hogy üthessenek...
2020. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a fölöttünk lakó(nem tudom hogy közvetlenül fölöttünk vagy feljebb)tök nagy hisztis veszekedést nyomott a nőjével . A hangok alapján a nő földhöz vagdosott dolgokat a srác meg rálicitál bútorborogatással. És a srác ilyeneket bömbölt hogy;” látod mit hozol ki belőlem, látod?!?!”
2020. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szélsőséges eseteket kivéve szerintem a vadállatot senkiből nem lehet kihozni, hanem ha így reagál, akkor alapvetően benne van (szélsőséges esetre olyanokat értek, hogy a gyerekemet bántalmazza vagy rám támad vki, és védekezem). Hogy az az illető szereti-e a másikat, ő tudja, ettől függetlenül tök mindegy, mennyire állítja, hogy én provokáltam ezt ki, ha megüt, akkor azonnal kidobnám az illetőt... mert tudom, hogy olyan dolgot nem követnék el, amire a pofon jogos reakció lenne (itt gyk-n is olyan sztorikat hallok, hogy "hát kiporovokálta a nőm, mert meg akartam tiltani neki, hogy elmenjen nélkülem bulizni, aztán a k...ja csak elment" meg "b.ogatott, hogy ne igyak már annyit").
2020. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs ilyen problémám, mivel összes sem jövök ilyen szintű emberrel. Az meg, hogy sokan összejönnek és még el is tűrik, teljesen hidegen hagy és az érintetteket egyáltalán nem tudom sajnálni.
2020. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Ha hónapok vagy évek óta terrorizlod a párodat, akkor nem tudhatod, hogy mikor telik be a pohár. Az én barátnőm sincs kontrollban, amikor bekattan és folyamatosan mondja ugyanazokat a hülyeségeket. Ha én mondtam pár rossz szót, akkor az már verbális bántalmazás volt szerinte és az ugyanolyan, mint a fizikai bántalmazás.

Egy ideje, amikor rákezd, akkor figyelmeztetem, hogy éppen verbális bántalmazást folytat.


Tehát a kérdés az is lehet, hogy: Nomrális, hogy a párod éveken át tűri a bántalmazásodat?

2020. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez szerintem nem szeretet hanem habitus kerdese. Szerethet o barkit barmennyire ha keptelen uralkodni az erzesein.


Megcsalasert sem jar pofon, csak mondom.

2020. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem megengedett a bántalmazás, mégha nagyon is fel lett valaki húzva. Az ilyen menjen el egy ketrecharca, és ott erősködjön, akár nő, akár férfi az illető.
2020. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Masfel ev utan a napokban szakitottam a parommal, az okok kozott ez is szerepelt, hogy megutott es leqrvazott. Ezzel mentegette magat o is, en hoztam ki belole, de tudjuk, akiben nincs benne az agresszio abbol ki sem lehet hozni. En azt gondolom nincs mentseg erre! Ha egy no hisztis, akaratos, idegesito, elviselhetetlen vagy akarmi, el kell hagyni! Szakitani kell vele nem pedig megutni..nem is tudom sokan hogy gondoljak ezt, hogy merik megtenni,el es a legszornyubb: meg is kellene bocsatani?! Koszonom, nem ettem kefet.
2020. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gondold ezt át még egyszer: Szerinted az szeretet, ha megütnek valakit? Nos... mi a válasz? Persze, hogy nem az. Nagyon nem normális, komoly indulatkezelési gondokra utal és igen sürgősen gondolkodj el, hogy miért próbálod a fizikai bántalmazást bemesélni magadnak, hogy "jajj hát ő így szeret".

31n

2020. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!