Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja folyton ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja folyton ezt velem?

Figyelt kérdés

Párom jelenleg külföldön van, lassan 1eve vagyunk együtt. Az elején még dicsért, hogy milyen jól nézek ki stb. Pár hónapja azzal piszkált, hogy nézek ki edzenem kéne (a két eset óta fogytam, plusz az én javamra van egy gyerkőc is)

Utána volt egy mosoly szünet. Azóta hullámzik ilyen téren: egyszer azt mondja, hogy rám fér pár kiló után meg, hogy miért nem mozgok.

Aztán elvárásai vannak velem szembe amik csak az én irányába működhetnek: pl: én, hogy jövök ahoz, hogy netezek szabadidőmbe, vagy ha telefonon beszélünk miért figyelek másra egy pillanatra, miközben ő játszik a telefonján.

Én egy rossz szót nem mondhatok, mindenért én vagyok a hibás.

Még egy eset: múltkor elment egy 2oras útra (illetve akkor még csak tervben volt) osszekaptunk majd ramvagta a telefont egy "szia" kíséretében. Én már nem tudtam mit mondani mert addigra kinyomta. Utána jött az üzenet, hogy mekkora egy táplo barom vagyok azt se mondtam neki, hogy szia, vagy jó utat, azt meg, hogy szeretem főleg nem. Ezért is én voltam a hibás.


2020. ápr. 13. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gondjai vannak, rajtad vezeti le
2020. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Szinte mar elvezet nezni, emberek hogy tudjak a sajat,eletuket nyomorra tenni.


Gondolom, te sajat szabad akaratodbol vagy egyutt egy ilyen majommal? Ne var, hogy barki sajnaljon. Neveld meg vagy szakits...de ha neked ez jo, ne varj tolunk semmit.

Van egy gyereked, gondolom nem ez a csavo az apja, ertem, nem tudsz,nagyon valogatni, de ez mar a szint alja...

2020. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ismeroseimnel volt hasonlo, mielott szetmentek, hogy elotte evekig latszolag rendben voltak. Utana tavkapcsolat lett, es mikor egyutt voltak, a not minden irritalta, amit a ferfi csinalt. Minden, amit evekig elnyomott, kijott belole. Szetvaltak.
2020. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!