Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre bunkóbb velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Amikor megismertem, és amikor még csak a kapcsolat elején voltunk, akkor nagyon figyelmes, rendes volt. Kb 1-2 hónapja van ez a bunkózás. Beszól dolgokra, olyan dolgokkal viccelődik amik nekem sz@rul esnek. Ezeket mondtam neki, de mintha nem is érdekelné. Állandóan káromkodik, megy a b+olás folyton, ha meg ezért szólok akkor sértődékeny pcsa vagyok, amikor ha én egy kicsit is ellentmondok neki valamiben, akkor ő sértődik meg. Néha meg akarja mondani hogy mit csináljak, mit ne csináljak, persze ebben nem hagyom magam. Nehéz, mert nem ilyennek ismertem meg, és szeretem. De ezt nem tudom meddig fogom bírni.

Én 20/l ő 19/f


2020. ápr. 14. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott!
2020. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Még egy erős, domináns pasi. Minden nő ilyenre vágyik, nem?

20 éves vagy, minek kötöd le magad egy gyökér mellett?

2020. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Fiatalok vagytok, ne erőltesd.

Természetesen tapasztalatnak jó volt ez, így legalább fogod értékelni mikor egy normális férfival fogsz kapcsolatot fenntartani.

2020. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Sose értem ezt. Leírják az 50 kaki dolgot, utána meg "Nehéz, (....) szeretem."

Ugyan miért szereted? Hiszen rosszul bánik veled!

Csak azt gondolod, hogy szükséged van a tőle érkező visszaigazolásokra, hogy elhidd, hogy fontos, szerethető ember vagy, ő ezt minél kevésbé adja meg, annál inkább ragaszkodsz a vágyadhoz, hogy hátha egyszer megkapod valami csoda folytán mégis a figyelmet, és akkor kielégülésre kerül a szerethetőség irányti vágyad.

Muszáj lenne az önbecsülésedet előtérbe terelned, belülről keresni saját magad szeretetét és észrevenni, ha valaki rosszat tesz neked, és ez esetben ha képtelenek vagytok kommunikációval ezt megváltoztatni, akkor tovább kellene állnod.

2020. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Szóltál neki, nem változott, csak rosszabb lett. Nem bunkóság már amit csinál, hanem direkt bánt téged, mérgezően viselkedik, és olyan jeleket mutat ami alapján az látszódik hogy irányítani akar. Amit lehetett megtetted, semmibe vesz és tiszteletlen veled.


Nem kell itt bírni tovább semmit, ott kell hagyni a p****ba mielőtt tönkretesz téged lelkileg, vagy fizikálisan is bántalmaz.


Készülj fel rá hogy utána könyörögni fog és mindent megígér, beleértve hogy megváltozik, de az ugyanolyan hazugság lesz mint az a fake arca amit az elején mutatott. Ez az igazi énje amit most látsz és ennél is rosszabb lesz.

2020. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

#4 "Sose értem ezt" Megvan a pszichológiai háttere ennek, általános okok pl. az is amiről írtál (alacsony önbecsülés, gyenge határok, külső megerősítésekre való erős igény, stb.).


Kedves kérdező, olvass 1-2 könyvet a bántalmazó kapcsolatok kialakulásáról és dinamikájáról, sok kérdésedre választ fogsz kapni. Lényegében leírtál egyet szó szerint, csak még nem tett tönkre, mert még nem tart ott a folyamat.

2020. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2020. ápr. 14. 13:56
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Te tényleg csaj vagy? Csakmert már annyi vita ment 100+ kérdés alatt hogy “a bunkó pasi kell-e a nőnek vagy a nem bunkó” hogy már tök életszerűtlennek tűnik számomra hogy egy lány céltáblaként jelentkezzen itt plusz egy ilyen esettel
2020. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene ezt tovább bírni? Dobd ki.
2020. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem volt ilyen,fél évig minden jó volt,aztán agresszív lett,megtiltotta,hogy talizzak legjobb barátnőmmel,mert,hogy biztos pasizni fogunk és megcsalom,barátokkal sem akart együtt látni,talán másfél évig,ha bírtam.Távkapcsolat volt,szóval nem tudta,hogy hol vagyok egész nap,meg mit csinálok :) addig tartott a dolog,amíg anyám előtt fenyegetett meg,hogy felpofoz lapátra tettem

Ha jót akarsz magadnak elengeded,én is szerettem az exem,mert elhittem a hazugságait,hogy majd megjavul,de még férgebb dolgokat csinált

Még nagyon fiatal vagy,és találni fogsz olyat aki tényleg szeretni is fog.

2020. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!