Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz egyre bunkóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz egyre bunkóbb a barátom?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk együtt,az elején kedves, aranyos volt,az elmúlt fél évben egyre bunkóbb.A beszólásai már már sértőek is lehetnének,alig mond kedves, aranyos dolgokat, nem bújunk össze, nem simogat, nem ölelkezünk.Mintha félne kimutatni az érzelmesebb oldalát.Olyan igazi bunkó pasi lett,aki be beszól másoknak és sok embert lenéz, nyominak, defektesnek, szánalmasnak tart.Hogy mondjam el neki, hogy én nem ebbe a felébe szerettem bele, nekem szükségem van az igazi, kapcsolatunk elején megismert páromra.Lassan már beszélni se lehet vele a megjegyzései miatt, pedig nem ilyen volt, nagyon nem ilyen.Semmi olyan dolog nem történt az életében, ami magyarázná a változást.Mit tehetnék?Ördögi kör az egész, mert így már nem is kívánom és már én sem tudok tovább kedves, aranyos lenni hozzá, pedig nagyon próbálok, de mintha visszautasítana.Veletek már történt ilyen?Férfiak kérlek mondjatok valamit, hogy lehet ezt nálatok kezelni?
2010. szept. 6. 10:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem: 22 évesek vagyunk
2010. szept. 6. 10:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig is ilyen volt, csak a kapcsolat elején a szebbik felét mutatta.
2010. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben leülnék vele beszélni, és ha értelmes akkor meg tudja mondani mi a baja. Mondja meg ha már nem szeret.

Furcsa nekem ezt hallani tőled, mert mi a párommal egy olyan kapcsolatban élünk ahol tiszteljük a másikat, és még csak véletlenül sem bántjuk meg modortalan kifejezésekkel.

Ne hagyd hogy így viselkedjen veled, mert ez évről évre csak rosszabb lesz, vagyis nem tudom ettől még hogy lehetne rosszabb.

Tanítsd meg arra, hogy tiszteljen, és ha ez nem tetszik neki akkor fel is út le is út!

2010. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval is egyet értek, nagyon sok pasi van aki addig kedves és tüneményes meg aranyos egy lányhoz, ameddig nem biztos 100% ra önmagában, "hogy igen ez a csaj végre az enyém".


De valóban le kéne vele ülnöd ezt megbeszélni, és ha odafigyel rád, és képes értelmes választ adni és megérteni téged, és képes lesz ezen változtatni akkor van arra esély hogy újra jobb lesz a kapcsolatotok de ezért neki nagyot kell fordulnia.


Ha egy komoly beszélgetésetek után ismét olyan lesz mint ahogy azt te leírtad akkor jobb ha elkezdesz más vizekre evezni, mert akkor az a sajnálatos tény, hogy már nem szeret, rádunt, vagy soha nem is szeretett igazából.....

2010. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kéne erőltetni... Hagyd a francba,ha bunkó.Majd találsz olyat,aki megbecsül.Amúgy meg mire olyan nagyképű?
2010. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet, hogy önértékelési problémája van.Sok rossz történt vele gyerekkorában és most lehet élvezi, hogy végre már ő uralkodik valakin.
2010. szept. 6. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Kopik a szerelem.Már nem vagy olyan érdekes a számára.Hozd olyan helyzetbe,hogy rájöjjön arra,milyen lenne ha elveszítene.Ha ettől sem hatódik meg,akkor a kapcsolatotok menthetetlen.
2010. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha többszöri próbálkozásod ellenére nem áll kötélnek a beszélgetésre, vagy változik meg, vedd figyelembe, hogy fiatal vagy még, lépj tovább.

Mondhatod, hogy MERT SZERETEM azért vagyok együtt, de már most jobb, ha leszögezed magadban, hogy azzal a fiúval fogsz évekig élni, akire most panaszkodsz.

2010. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
változik a világ. s vele az emberek is.
2010. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb magyarázat, hogy már nem szerelmes beléd, csak megtűr, mert nyíltan nem akar kirúgni. Sajnálom, de nagyon így tűnik.
2010. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!