Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre bunkóbb kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre bunkóbb kezd el lenni velem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Az is közrejátszik hogy ő rendőr? Vagy már nem szeret annyira?

Csak annyira kezd már zavarni és nem tudom mit tegyek.


2012. aug. 24. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán már nem szeret veled lenni.

Pontosan mit is jelent,hogy bunkóbb lesz? Miben nyilvánul meg?

2012. aug. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrétabban abban, hogy ritkán hallgatja meg amit mondok. Ha meg valamiben igazam van akkor azt sosem fogadja el.
2012. aug. 24. 02:38
 3/10 anonim ***** válasza:

A szerelem intenzitása az idővel általában csökken. Ezen kívül egy idő után egyre kevésbé "színészkedik" mindenki, és egyre jobban előjön az igazi énje. Ez pedig nem mindig előnyös.

Az, hogy rendőr, talán annyiban érdekes, hogy a munkahelyén eléggé "megalázott" -parancs!--helyzetben van, és ezt veled kompenzálja.

2012. aug. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hm. Értem. Akkor valószínűleg nincs túl sok esély rá hogy megváltozzon.
2012. aug. 24. 02:50
 5/10 anonim ***** válasza:

"Az is közrejátszik hogy ő rendőr?"


Igen :D :D :D

2012. aug. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, de lehet még egy oka:

Méghozzá az, hogy van egy másik lány az életében (lehet h még nagyon az elején van a dolog), szóval le kell ülnöd vele szemtől szemben és beszélgetni ezekről a dolgokról.

Ha másik nő van a dologban, általában a pasik kicsit agresszívabbak lesznek a párjukkal szemben, nem figyelnek oda rájuk... stb.

2012. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez is meglehet.

Már vagy 1 hónapja ilyen és azelőtt teljesen normális volt. Mostanra meg már nem tud velem normálisan beszélni, a szeretkezéseink is kezdenek egyre jobban ellaposodni és miegyéb. Szóval szerintem lassan nekem is lépnem kell valamit

2012. aug. 24. 11:33
 8/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

a barátom egyre bunkóbb kezd el lenni velem...


lehet azért mert rájött h hülye vagy.

2012. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zsanett te vagy az????
2012. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkos vigyázz, mert a barátja rendőr!


Egyébként én is azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele.: ) De ha tényleg bunkó lett veled akkor nem hiszem, hogy hallgatni fog rád. Szerintem ennek nem sokáig lesz így értelme. Te lelkileg nem fogod bírni. 19/L

2012. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!