Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljek a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek a szomszéd lánnyal? Tudom hogy mindennap sír a pasija miatt.

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok. Én sajnálom őt nagyon minden át hallatszik ide mindenről tudok min veszekednek. Lánynak az nem tetszik hogy a pasija munka után barátaival van és isznak mikor késő este haza ér meg durván beszél a lánnyal ezen veszekednek utána meg sírást hallgatom. 3 éve költöztek ide kb. Láttam őket mindig mikor meg lehetett kijarni mindig csak köszöntünk egymásnak.
2020. ápr. 14. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyakorlatilag idegenek vagytok. Mit szeretnél mondani neki, hogy rossz a kapcsolata és lépjen tovább? Szerinted nem tudja? Ez egy bántalmazó kapcsolat, nagyon nehéz belőle szabadulni. Kintről való okoskodás nem fogja felnyitni a szemeit.

De ha annyira akarsz; bedobsz egy levelet a postaládába a telefonszámoddal.

2020. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne támadd le azzal, hogy idegenként mennyire tisztában vagy a magánéletével, mert kínos és ijesztő lehet neki. Inkább hívd át egy teára ha találkoztok. Mondd, hogy te is magányosabb vagy, mivel nem jársz el, és szeretnéd megtudni, kikhez élsz közel, ő pedig szimpatikusnak tűnt. Ha tudsz bármi hasonlóságról köztetek, azt is felhozhatod, de csak ha nem a falon át tudtad meg. Akár az is lehet kiinduló pont, ha hasonló korúak vagytok.


Ha sikerült megismerkedni vele, és szeretné akkor fel fogja hozni. Finoman érdeklődhetsz, hogy mi a helyzet a barátjával, de ne erőltesd a témát, ha nem akarja.

2020. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy segíteni akarsz neki, de hidd el, csak feleslegesen gyötörnéd magad valaki miatt, akin nem lehet segíteni.

A helyzet ugyanis az, hogy a lány valószínűleg lelkileg sérült, kapcsolatfüggő. Akkor változna valami, ha kilépne a mostani, működésképtelen kapcsolatból. De nem fog.

2020. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!