Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a pasim szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a pasim szexelni?

Figyelt kérdés

Mikor össze jöttünk akkor sem volt túl aktív de azért a heti 1 megvolt általában. Én úgy heti 2-3 ra vágytam volna.

Mostmár örülök ha havi 2 megvan. Több mint 3 éve vagyunk együtt. Nem rég el mondta,hogy az előző párkapcsolataiban sem kívánta olyan sűrűn es,hogy nem velem van a baj. Általában szakított az egyedekkel emiatt is. De engem szeret és nem akar elveszíteni. Viszont nekem ez így annyira nem jó. Volt Más nővel egyszeri alkalommal annyira nem erdekel mert pasibol van el fogadom,csak velem is legyen aktív nemi élete...

Van köztetek hasonló férfi? Aki megunta a szexet? Vagy nem kívánja annyira? Mi lehet a probléma? Csökkent libidóval küszködő esetleg? Mit tegyek én? Most próbálom kerülni a témát és nem ráerőltetni a dolgot.

25 évesek vagyunk...


2020. ápr. 15. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Vagy van másik nője és azért nem akar veled.
2020. ápr. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szóval a csávód nem hajlandó megdugni téged, de más nőket igen és ez neked rendben van? Jó nagy marha vagy.
2020. ápr. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

"Más nővel egyszeri alkalommal annyira nem erdekel mert pasibol van el fogadom,"



öööö....ooookkéé...? Ha téged nem zavar, akk engem se o.o


(elfogad stb egybeírandó, nem külön!!!)

2020. ápr. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Minek szexeljen veled, ha tud massal is? xD Jo hulye vagy.
2020. ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Alacsony a potenciája és a libidója. Van ilyen. Ez csak egyre rosszabb lesz. Nálunk is ez a probléma, de a barátnőm részéről. Én már elfogadtam a helyzetet, mert változtatni nem tudok rajta. Sajnos nem egyforma az emberek szexuális étvágya. Ezt vagy elfogadod, vagy tovább lépsz...
2020. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem,az embereknek kell egy kis újdonság néha.akar férfi akár nő! Csak ezt a nők nem toleralják... mert jaj megcsalt. Ha tiltják ha nem akkor is meg fog dugni mást.. és akkor mi van nagy kaland. Veled tervez téged szeret. A pasiknak ez csak egy vágy kielégítése...

sok pasi azért megy félre mert a nő minden áron magához akarja láncolni.

2020. ápr. 15. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Végre egy normális nő.

Próbálj újíta. Spontán cumizd le. Esetleg szopd fel.. Majd vidd az ágyba.

2020. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokszor rá mentem már,van hogy el takarja most ne.. vagy fáradt.
2020. ápr. 15. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam így, mikor másba voltam szerelmes és a barátnőmet már nem kívántam
2020. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!