Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aszexuálisok! Ti hogy oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JdfGabrella kérdése:

Aszexuálisok! Ti hogy oldjátok meg azt a problémát hogy a szerelmetek szexelni akar?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt nekem a párom is eléggé aszexuálisba hajlik, szóval kezdettől fogva inkább csak csókok és ölelések vannak köztünk. De egyébként szájjal meg kézzel szívesen kényeztetem akkor is, mikor nem vagyok vevő a szexre.
2020. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem keresek párt. De nekem inkább a normál szex, mint a kéz-láb-száj.
2020. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Talán úgy, hogy nem hitegetek egy szexuálist, és nem jövök össze vele?
2020. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy te nem élvezed, megadhatod neki. Kb olyan mintha megmaszíroznád egy hosszú nap után.
2020. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Megdugom 2 évente egyszer kibirom.
2020. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha lenne egy nem aszexuális párom, valószínűleg rendszeresen szexelnék vele. Aszexuálisnak lenni nem azt jelenti, hogy soha életedben nem szexelsz vagy hogy utálod a szexet. Az aszexualitás azt jelenti, hogy nem érzel szexuális vonzalmat senki iránt. Szexelni szexuális vonzalom nélkül is lehet. Ha szex-negatív vagy, azaz undorodsz a szextől (ami amúgy teljesen független a szexuális irányultságodtól, nem aszexuális ember is lehet szex-negatív), akkor pedig olyan pár való hozzád, akinek nem okoz problémát az, hogy te nem szeretnél szexelni vele. Ezt elég sokféle módon lehet értelmezni. Vagy egyáltalán nem szexel egyikőtök se, vagy nyitott kapcsolatban vagytok és a partnered megoldja a szexelést úgy, ahogy szeretné, vagy bármi egyéb megoldás játszik, csakis tőletek függ, hogy mit beszéltek meg, milyen igényeitek vannak és mi fér bele nektek.
2020. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

"Attól hogy te nem élvezed, megadhatod neki. Kb olyan mintha megmaszíroznád egy hosszú nap után."


Ha téged fenékbe akarnának csinálni, az olyan lenne, mint egy masszázs?

2020. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kerdezo vagyok es valahol az aszexualis spektrumon helyeszkededem el, de belemennek a szexbe, mert ezzel a paromnak oromott szerzek.
2022. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van most párod?
2022. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os és a 8-as hülyeségeket ir..
2022. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!