Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyamatosan az -esekről beszél, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

A párom 50 éves, nyilván sok minden van a hata mögött már. Házasság, hosszabb kapcsolatok terhességek (nem lett belőlük gyerek) stb.

Már minden exéről mindent tudok, kivel hogyan védekezett, ki mikor esett teherbe, hogyan éltek stb.

Sokat nosztalgiázik, hogy kiknek udvarolt, mik voltak a régi munkahelyein.

Értem én, hogy a fiatalsága stb. de már jeleztem, hogy engem ez nem igazán érdekel, sőt az étvágyam is elmegy 1-2 olyan sztoritól amiben a nagy szerelmekről mesél.

De nem tanul a dologból. Próbáltam én is olyan stílusban beszélni az exekről, ami alapján észbe kap, mert esetleg zavarhatja, de nem... Féltékeny vagyok a múlt beli nőkre, akikre anno teljesen rákattant, szerette őket stb.

A félesége is rendszeres téma, a régi lakásuk, anyósék, a nyaralások stb. Több mint 15 évig együtt voltak, értem én, hogy ez sok idő, fontos része az életének, de vége.

Most velem van, új lakásban él és mégis mintha kicsit a múltban élne...

Más is tapasztalt ilyet? Hányszor kell, hogy elmondjam, hogy megértse? Mit kellene tennem, hogy a jelen számítson neki és ne a múlt.

38N



2020. ápr. 15. 14:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* Az exekről beszél!
2020. ápr. 15. 15:00
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Te választottál egy 50 évest. Válassz egy 25 évest, annak még kevesebb a sztorija.
2020. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mond meg neki, hogy erről a haverjaival beszélgessen, ne veled, vagy mesélj neki te is, hátha észbe kap.
2020. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Neki lelki tars is kell a partnerben
2020. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha csak egy 50 éves jutott 38 évesen,törődj bele inkább ebbe is.
2020. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mit vartal? Az idosek ilyenek, szeretnek nosztalgiazni. Nem biztos, hogy azert beszel roluk, mert meg vannak erzesei irantuk, szimplan sok dolgot atelt mar es ezekrol beszel... 15 evig massal volt egyutt, nyilvan ha barmirol akarna meselni, multbeli dolgok, annak reszei az exek is, barhogy is probalna kihagyni oket a sztoribol.
2020. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amig ismerkedtetek (tehát még nem volt a párod!!! élettársad, házastársad,...) addig nem mesélte ezeket?
2020. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Hát az időseknek azért szeretnek nosztalgiázni mert már nem sok újra számítanak az életben, összegzik az eddigieket, mérlegelik mit bántak meg, nosztalgiáznak, felidézik a szép emlékeket...Emiatt haragudni nagy butaság, mivel ez mindenkire igaz.
2020. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen azért még nem kéne 70 éves papaként csak nosztalgiázni. Gondolom teljesen belefásult már mindenbe, nem tud haladni a korral. Erélyesen beszélj vele erről.
2020. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Semmi koze a korhoz, es foleg nem ferfias, inkabb feminin. Egyreszt tenyleg nosztalgiazhatnekja van, tapintatlan, nincs mas hallgatosaga, es jelenben valo erdeklodese.

Hat, szerintem javithatatlan.

Na az en ferjem forditott, en konyorogtem, hogy ne dobja ki mind az exek relikviait, tegye egy fiokba, amit nem nyit ki, de hatha egyszer akarja. Otven, hatvan eves kora kozt. Elnezest kert, ha a sztori kedveert emliteni kellett a not.

2020. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!