Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 23 éves srác szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves srác szeretne velem járni, én is vele. Szeretem.13 vok és a nővérem haverja már egyszer majdnem jártunk csak akkor nem akartuk annyira mint most! Tudom hogy hülye lennék ha összejönnék vele de szeretem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
háth... ez először is egy kamu kérdés sztem, mert egy 10 évvel idősebb srác nem égeti magát egy pisissel.... ha meg nem akkor egy nagy baromság
2008. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen esetben a 10 év nagyon nagy különbség!Ha te 23 lennél, ő 33 az már más lenne!

Egy 23 évesnek nem kell egy kisgyerek! Gondolj bele, egy férfi, te meg még csak egy kis csitri vagy! Nem egy érett nő!Ugyan mihez kezdenél vele és ő veled!?


Amúgy szerintem is kamu!

2008. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Vagy egy nagy nyomorék a csávó akinek nemjut korabeli nő.
2008. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
ő pedofil ha jár veled!
2008. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom,te még gyerek vagy ,pláne nem egy 23 évessel kell összejönnöd! Ő meg egy pedofil ha ilyenre gondol!!!
2008. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
13 évesen ne ilyeneken járjon az eszed...
2008. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Fúú el sem hiszem hogy vannak még ilyen pedofilok a börtönben a helyük.
2008. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha is akarja...ott nagy gondok vannak!! A fejében főleg,ez hihetetlen!!
2008. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

sztem nem kell offolni a lányt. biztos nem direkt lettek szerelmesek egymásba...

Ha Te úgy érzed,hogy képes lennél járni vele, úgy értem, hogy meg tudod neki adni azokat a dolgokat, amire szüksége van, vagy tud rád várni, akkor nyugodtan járhattok, de arra számítsatok,h a környezet nem nagyon fogja elfogadni, ahogy ez látszik itt is a válaszolok körében.

2008. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy 23 évesre màr jo ha tudsz mosni,fözni,takaritani,mert leendö anyosod ez alapjàn is fog megkedvelni,vagy épp megutàlni.

Màsrészt a szüleid belemennének?

És a növéred???????????????'

A sràc nem véletlenül a friss husi szagàt érezte meg rajtad?

Mi a jàràs neked?

CSok,,séta.

Vagy még komolyabb?

2008. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!