Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztem a a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lala777 kérdése:

Osszevesztem a a baratommal es nem tudom hogy engesztelhem ki?

Figyelt kérdés
Elkellet volna kuldenem egy uzeneteteg este az egyik ismerosunknek, de en elfelejtettem. Es ejszaka 5 kor kuldtem el es o ezen ki akadt hogy en ejszaka elkuldtem. Es ki akadt hogy nem mondtam el neki hogy ejszaka kuldtem el, mert o is fent volt. Csak reggel mondtam el. Es most szeretnem kiengesztelni, de nem tudom hogyan. Azt mondja hogy nem bizik meg bennem Mert este kuldtem el es hogy neki nem mondtam el csak reggel. Nagyon szeretem

#Kiengesszteles
2020. ápr. 17. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

"Bocsi, elfelejtettem. Ne haragudj!"


Aztan, ha nem ovodasok vagytok, par ora haragszomrad utan megoldodik.

2020. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a FELNÒ
2020. ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

2: Amikor nagyot akarsz mondani de véletlen hamarabb elküldöd 🤔😂


Jó hisztis amúgy. És akkor mi van ha reggel küldted el? Ne csicskulj be neki.

2020. ápr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nincs miért kiengesztelni, ne add le ennyire a szintet. Akkor küldted el és kész, semmi rosszat nem tettél. Állj ki magadért és ne engedd hogy eltaposson, mert jelenleg ezt csinálja, illetve guilt trip-et használ hogy megbüntessen (mondván nem bízik meg benned emiatt). Van egy sejtésem hogy rettegsz tőle és nincs semmi önbizalmad, de ez másik téma.
2020. ápr. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
hejesirrass, tyűh
2020. ápr. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

#4, nem mindenki harcoskodni, meg tökösködni akar a párjával nő létére, a kérdező odabiggyesztette a végére: nagyon szeretem...

...ami neked gondolom újdonság.

2020. ápr. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
És mit szeretsz egy hisztis, zsarnokoskodó óriáscsecsemőben? Ha neki olyan fontos volt az az üzenet, miért nem küldte el ő? Hol szeditek össze ezeket a szánalom pasikat?
2020. ápr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi volt az üzenet. Reggel 5 kor írtad, hogy a fél 5 - ös vonattal mennek...
2020. ápr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon túldramatizálta, én a helyedben megvárnám ameddig lenyugszik, de biztos nem engesztelgetném ezért, csak bocsánatot kérnék
2020. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Koszi a valaszokat. Az irasom szar mert kulfoldon elek mar egy par eve es kezdem elfelejtenni a vesszoket bocsi.

Akinek elkuldtem az esemet fonokom volt. Jo baratja a paromnak. Es csak annyira szolt benne hogy mikor mehetek vissza dolgozni. Ennyi csak este kuldtem el.

Mar bocsanatot is kertem de azt mondta ne mondjam a bocsanatot. Szoval nem tudom MIT csinalja.

2020. ápr. 18. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!