Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csal a párod honnan veszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csal a párod honnan veszed észre, milyen jelek vannak, hogyan viselkedik egy élettársi kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az asszony nem akar szexet. Ha nagyon gyakran nem akar, akkor bizony megcsal a r'banc... :P
2015. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És viselkedésileg?
2015. júl. 14. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Az már személyiségtől függ. Lehet közömbös, lehet ugyan olyan mint általában. Azt leginkább neked kell észrevenni, elvégre te ismered minden mozdulatát. :)
2015. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 CptTomato ***** válasza:
*abszolút
2015. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függhet,hogy milyen a kapcsolatotok.

Mert ha már teljesen rossz,akkor csak majd úgy veszed észre mint én,hogy lebukik valami apróságon.

De ha a szex miatt csal meg és még szeret,akkor annak azért vannak jelei.

pl.jobban odafigyel magára,egyre többet kimaradozik,a telefonját mindenhova magával viszi otthon is,stb.

A neten találsz ilyen cikkeket ha rákeresel.

F40+

2015. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na én ennél azért komolyabb forrásokra gondoltam :)

Ezt meg sem tudom nézni annyira irritál.

2015. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

pl.ilyenekre:


[link]

2015. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A telefon az szerintem az egyik legbiztosabb dolog. Mondjuk eddig az asztalra tette, de most mindenhová viszi.


Mást úgy konkrétat nem tudok, én nekem megérzésem volt, hogy baj lehet és sajnos jó volt a meg érzés.


Igaz nem hiszem, hogy megcsaltak testileg, csak lelkileg... Kicsit félre kacsingattak. Az exem is, meg a mostani pasim is csinálta. Az utóbbit megfenyegettem ha még egy olyan, repül. Azóta óvatosabban csinálja. Mert nem hiszem, hogy már másra rá sem néz se élőben, se gépen. Az is fura.

2015. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki hajlamos a félrelépésre akkor nem fog fenyegetésre sem megváltozni.
2015. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!