Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek milyen jelek egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek milyen jelek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kozel 1eve vagyunk egyutt, az utobbi par honapban atvette az iranyitast.

Eddig sem volt elnyomva de ha mondtam neki szivem te menj le a boltba akkor lement, en meg elmosogattam szoval mukodott, megegyeztunk mindig.

Most meg pl multheten kerdezi szamot cserelhet-e? Mondom igen de minek, csak ugy, mondom csak ugy ne csinald, erre masnap cserelt, kerdeztem miert erre a valasz csak mert az en eletem.

Mondom okee..

Anyam atjott, mert erre jart, bekoszont paromnak valami nem tetszett es tali utan letiltotta facen?!?!?.

Kerdeztem ez mi, azt mondja en facebookom, en dontok.

Szoval ez az en dontok, en eletem, enyem ez meg az, na ez megy 2honapja kb.

Nem minden nap de gyakran..

Mit tegyek? Probaltam beszelni vele, hogy mi a baj, mondtam mas lettel kicsim.

Erre a valasza az, hogy nem dehogy es hozzam buj.

Vettem neki husvetra ajandekot.

Valasz dejo de tuti direkt cikibe akartal hozzni mert tolem nem kapsz semmit..

Pedig egy eve kepes lapot kaptam tole..

Felek, hogy elveszitem ot.


26F (kinezetem mint egy 24evesnek)

22N



#jol elunk #van penz #van minden #de megis van valami baj.
2020. ápr. 17. 11:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Már kilóg a kapcsolatból.

100%

2020. dec. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy van valakije, aki hülyíti, vagy kezd kiábrándulni belőled, csak nem tudja még, de már idegesíted.
2020. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Végül elhagyott, összepakolt és vissza költözött Magyarországra, korreketen számolt el velem. Végül egy 40-45 éves ingatlanos mellett települt le, jött a levél mivel otthon nálunk van magyar címe ( már nem), 1/2 tulajdon joga lett egy pesti lakásban, így jöttem rá kivel él.

Nem haragszom rá, szólt időben, így könnyebb volt készülni.

Vállalkozását eladta itt kint egy osztrák hölgynek, majd az autóját is, lakást ami az én nevemen van kifizette a teljes havi részletet, 3nap múlva jöttek érte, monda ne nézzem inkább, így nem is segítettem de a fickója nem jött fel, csókkal távozott.

2 hétig még, néha írt, aztán szó nélkül tilott.

2023. jan. 11. 01:16
 24/24 anonim ***** válasza:

#23



ez egy ilyen sport, tanulságos is. lépj tovább, lesz jobb.

2023. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!