Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! A parom eltunt ejszakara es nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés

Ez szerintetek normalis?

Kozos programunk volt delutan, majd az egyik baratnoje (igen, egy jo no raadasul) felhivta hogy osszeveszett a parjaval es nem tud hova menni. Erre az en parom kitalalta hogy majd o segit neki, mert hogy milyen jo lany baratja regota. Majd azzal a lendulettel kiment az ajton es azota nem tudok rola. Kerdezem en: ilyen letezik?? Ivott is, telefont nem veszi fel, nem mondott semmit!

Mi egyutt elunk 1 eve, es egy felnott 30 eves emberrol van szo. Megorulok komolyan.. megbeszeltuk hogy a karanten alatt egyikonk sem megy sehova...


2020. ápr. 18. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
87%
Őszinte részvétem.
2020. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
95%
Lehet a barátnő egy jó alibi....
2020. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
94%

Hát én kíváncsi lennék, h hova mentek? Ha a lány nem tud hova menni és a te párod sincs otthon, akkor hol vannak?

Hitel szálló zárva van most, ivohely szintén zárva. Gondolom, nem az utcán iszogatnak egy padon...

2020. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges vagyok, valaki mondjon mar valamit, en reagalom tul? En is ismerem a csajt, tenyleg baratok, de hogy lehet valaki kulso szemely fontosabb mint a parja? Hogy lehet csak igy elszaladni?
2020. ápr. 18. 23:11
 5/93 anonim ***** válasza:
87%

Kutya visszatér oda ahol enni kap. Majd akkor számon kérheted. Tudom ez most sovány vigasz, de többet kétlem bárki is tudna nyújtani.


Eltűnt személyt azonnal be lehet jelenteni, de csak 24 óra után kezdenek foglalkozni is vele. De szerintem a helyzet nem kívánja meg ezt, inkább dobj be egy tábla csokit meg egy kis rozét, szerény véleményem szerint úgyis elő fog kerülni.

2020. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
88%
Hívd a barátnőjét!!!!
2020. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:
Irtam a lanynak is, o sem latja az uzeneteket.
2020. ápr. 18. 23:17
 8/93 anonim ***** válasza:
74%
Ha tudod h Csak barátok, akkor miért is emelted ki h egy nagyon jó nő ráadásul? Tudod, akkor kezdődnek az igazi bajok, amikor a barát előtt megjelenik a CSAK szócska.
2020. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
88%
Tehát a csajnak szerelmi bánata van, a pasid meg meglepő mód abban a pillanatban ugrik h meg vigasztalja, mintha csak erre a pillanatra várt volna, most pedig egyikük sem elérhető. Érdekes, érdekes...
2020. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
91%
Mondom én, h kamu lesz ez....miért nem ment hozzatok a csaj??? És -beszélgethetnek akar teraszon vagy bárhol....ilyenkor hol vannak???érdekes ez a szitu.
2020. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!