Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem élünk együtt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem élünk együtt, és akárhova megy viszi magával a telefont a lakásban. Mindig lenémítja a telefont, mikor mosdóba megy akkor nézi meg szerintem. Van még aki hasonlóan működik mint a barátom? Mi okból csináljátok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Így esik. Ne gyanakodj.
2020. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy te egy kicsit paranoiás?
2020. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
en csak magambol indulok ki, örülök ha letehetem. és nem értem mi okbol csinalja. szerintem nem akarja hogy ha ir neki vki, hogy meglássam, mert ez csak ra tartozik. és ez igaz is, de zavaar hogy ezt nézi ki belőlem
2020. febr. 24. 17:49
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd ott.
2020. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Hát én pont az olvastam, hogy ezek kellő gyanúra adhatnak okot.

Ha még képernyővel lefele teszi le maga mellé, plusz kódot is használ, valószínű, hogy van titkolni valója.

2020. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Én is viszem minden hova a telefonz. Miért? Mert szeretem mondjuk hajszárítás, wc-zés stb közben elütni az időt instán vagy híroldalon, zenét hallgatok stb.

Mindig le van némítva a telefonom évek óta. Miért? Mert irritál ha percenként csipog ilyen érdektelen hülyeségekért mint, hogy akciós a big mac a mekiben.

Van-e szeretőm? Titkolózom? Nem.

2020. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én azért csinálom ezt, mert én mindig is sokat nyomkodtam a telefonom, szeretem. A volegenyem viszont Anti telefon arc és a falra mászik ettől. Így akkor elek ennek amikor “nem vagyunk együtt” WC közben, amíg főzök stb. Meg se fordul a fejeben, hogy bármi hátsó dolog lenne.
2020. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
jaja, meg is szoltam, mikor ugy tette le , ő meg mutatja h repülős üzemmódban van, nem villan fel, még ha kapna is üzenetet. nem tudom, férfiak véleményére vagyok kiváncsi, aki ezt csinálja, hogy miért??
2020. febr. 24. 17:55
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! ezt mondja ő is hogy jó nyomkodni, csak nem hittem neki
2020. febr. 24. 17:57
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Az exem azért csinálta ezt, mert fent volt badoon, és facen is több lányt fűzött. WC-ről írt néha, hogy ne legyen feltűnő, hogy bizonyos napokon reggelig nem elérhető.

Ezért lett ex.

2020. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!