Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy elvárás, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy elvárás, hogy ne a telefont nyomkodja?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt együtt egy 20 éves lánnyal. Pénteken voltunk bulizni, ott is csomószor a facebookon beszélgetett ismerősökkel. Kb éjfél körül mondtam, hogy nagyon unom már ezt, hogy elmegyünk együtt valahova és ő még buliban is azt nyomkodja. Kiakadt, hogy most ezzel a vitával elcsesztem az estéjét. Szerintem pedig alap dolog lenne, hogy ha valakivel vagyok akkor nem facebookozok állandóan.

25F


2020. febr. 2. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt igazad. Nem neki. Nem érdekled a csajt, lépj ki minél hamarabb.
2020. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen ez úgy nézett volna ki, hogy max csak úgy megy ki veled, hogy ott vannak a barinői és te csak díszletként lettél volna ott. Ezt most kiváltotta a Facebook és az okostelefon.
2020. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják. Ha telefonozik valaki a párja mellett az egyértelmű jele annak hogy unatkozik. Kell egy mellék cselekvés. Ezen felül valószínűleg függő is.

Semmi értelme együtt lennetek.

2020. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igazad van, mert bunkó dolog, másrészt én is voltam olyan helyzetben, hogy annyira untam az illetőt, hogy ha nem nyomkodtam volna a mobilt, elaludtam volna.
2020. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem illeték össze sajnos inkább hagyd.

Aki igazán érdekelt Amelett sosem telefonoztam kivéve fontos ügyben

2020. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Remélem fizetted neki a belépőt, a fogyasztást és még kocsival vitted el a pitsáját...
2020. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is elég nagy illetlenség,hogy a telefonját nyomkodja miközben veled van, nem figyel rád! Sajnos valószínűleg ezen nem is fogsz tudni változtatni. Nekem egy 8 éves kapcsolatomat nyírta ki a facebook, mert az exem annyira rákattant, hogy már azért kellett itthon korlátoznom a netet, mert a házimunka kárára ment. Pedig ideje lett volna, mert az ikrek sulikezdéséig nem kellett visszamennie dolgozni.

Na meg persze a szex helyett is inkább facebookozott késő estig.

2020. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Csak ő ettől még egy hülye kis pi.. a.
2020. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ahogy írják. Ha telefonozik valaki a párja mellett az egyértelmű jele annak hogy unatkozik."


Azért ez így elég sarkított, nincs azzal baj ha amikor leül a beszélgetés ránézel hogy mi újság, főleg ha már régóta együtt vagytok. A baj itt azzal van ami a kérdésben is történik, hogy folyamatosan ez megy, közös programok közben is mással beszélget.


Szinte biztos hogy függő. Ha végképp nem tudod megbeszélni vele akkor elég offos.

2020. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így mentem szét egy csajjal. Volt olyan hogy rákapott valami szarra és 2 óráig csak nyomta a facebookot, ha meg nem voltunk együtt akkor meg "jajj de jó lenne ha itt lennél". Kicsit nevetséges.
2020. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!