Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen rossz, ha bizonytalankod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen rossz, ha bizonytalankodom a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal, egy társkeresőn ismerkedtünk meg, mostanáig sem az esetem de maximálisan figyel rám és nagyon segítőkész.

Nagyon különbözőek(sokszor idegesítően) vagyis másfajták vagyunk én szeretek sportolni(kiskorom óta versenyszerűen) és eddig nem tudtam elképzelni egy olyan ember mellett magamat, akinek köze se volt a mozgáshoz és ez sajnos megis látszik rajta, de szeretne ezen változtatni, ami jó.

A barátnőim azt mondják, hogy más férfit képzelnek el mellettem, de kíváncsi voltam, hogy mivé alakul a kapcsolat és eddig nagyon sok pozitív élményem volt vele és szépen alakulna a dolog de sajnos az intim része is nagyon nehezen megy vele és nem tudom, hogy ez változni fog vagy így marad hiszen most vagyunk a legjobb korban 28 évesek mindketten.

Ha a szemébe nézek lehet nem azt érzem,amit kellene.

Volt egy beszélgetésünk amikor azt mondta hogy eleinte nem is tetszettem neki, kicsit összezavarodtam mert máshogy viselkedett(megjátszotta magát), ezt nevetségesnek tartottam mert úgy gondolom hogy velem jól járt a külsőt beleértve. Rosszul esett mivel szeretek csábítani ezért úgy gondoltam, hogy tényleg nem illünk egymáshoz. Aztán azt vallotta hogy ezt nem tudná most elképzelni, hogy ne tetszek neki.

Valamikor ha megnéz más nőt nem érdekel nem is féltékenykedem de viszont ő arra is felkapja a fejét ha vissza válaszolok egy hímneműnek.

Honnan tudhatom hogy mi összeillünk? és ha nem akkor érdemesebb máshol keresni a szerelmet?


2020. ápr. 20. 10:06
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nekem ez a tipikus esete annak, hogy 2 adott "típusú" ember társkeresőn végre talál egy kvázi normális emberkét, de nem illenek össze, de jobb híján ezt erőltetik.

Meg hát, a barinők is megmondtak hogy nem ezt képzelik ők melléd, most erre nem mondhatsz ellent...:D

2020. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jö le hogy azért vagy vele hogy legyen valakid, szereted a tudatát hogy van neked, van barátod, de nem őt szereted.

Én, nyilván így látatlanban nem jósolnék neki nagy jövőt (aztán ne legyen igazam).

Kicsit olyan kényszerkapcsolatnak tűnik.

2020. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín ködös időszakban kéne lennetek nem a szexben problemazni. Nem vagytok egymáshoz valok
2020. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan valakivel vagy, aki nem az eseted, nem vonzódsz hozzá, ez régen rossz.


Tulajdonképpen kihasználod, csak azért vagy vele, mert figyel rád s élvezed a törōdését. Szoktad legalább viszonozni ezt a maximális figyelmet? Egyoldalú szerelemért nem érdemes fenntartani a kapcsolatot.

2020. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy szerelem, mi a jó benne?
2020. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen viszonzom, minden tekintetben. Sokszor kezdeményezem a találkozásokat.

Tulajdonképpen nem nagyon lett kimondva, hogy mikortól lett ez kapcsolat szóval dátum sincs:/

és hát nem egyszer szerettem volna tolni lelassitani ezt az egészet hogy jobban megiismerjük egymást de ő minnél előbb járni akart ezért belementem.

Beszéltem erről valakinek aki fontos nekem és azt mondta, hogy nem fontos hogy a nőnek tetszen a pasi akivel együtt van, akkor van a gond ha a pasinak nem tetszik a nő..

2020. ápr. 20. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Mi a te véleményed errōl? Egyet értesz az ismerōsöddel ebben?


Amúgy a barátod mit szól ahhoz, hogy ō nem tetszik neked? Vagy tud errōl? Hogyan viseli, hogy nem vonzódsz hozzá?


Szerintem elég egoista gondolkodás ez.. ha a partnered állítaná, hogy nem fontos, hogy tetszél neki, csak az hogy ō neked, te sem értenél egyet. A te eseted meg miben más?

2020. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 szerintem amit az ismerősöd mond, nettó hülyeség. Pláne nőknél. Oké a férfiak vizuálisabb típusok, de azért szerintem a nőknek sem mindegy hogy vonzódik-e ahhoz a férfihoz akivel lefekszik. Legalábbis magamból kiindulva, nem indulnék be egy olyan pasitól aki nekem nem tetszik és/vagy nincs kémia. Egy olyannak aki taszít meg pláne.

A vonzalom igenis fontos. Anélkül hosszútávon nem fog menni:/

2020. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akár jó is lehetne,de mégsem fog működni.Mindig hiányérzeted lesz.

Ennek ellenére évek múlva egy sokkal vonzóbb,de rosszabb természetű ember mellett meg talán visszasírod a pozitív tulajdonságait.

Nem lehet ebben jó tanácsot adni, hiszen te tudod,hogy mi lenne a legfontosabb.

Valamiről úgyis le kell mondani.

2021. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!