Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül semmi nem megy, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül semmi nem megy, nem vagyok motivált, állandóan frusztrált, de párkapcsolatban viszont erős vagyok, minden rendben megy. Miért van? Mi ennek a neve? Rossz hatással van ez az életemre.

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen voltam. Semmi nem érdekelt. Majd hitt bennem egy lány és onnantól volt értelme mindennek. Olyan erő, motiváltság szabadult fel bennem, még a környezetem is csodálkozott, mi történt velem.
2020. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Egy pozitìv ember pozitìv hatàssal bìr a negatìvra.

Velem is ezvolt.

Nem hittem magamban, èrtelmèt nem làttam az èletnek ès annak sem amit èpp csinàlok.

Teltek az èvek, ùsztam az àrral" szemben", aztàn jött Ő , egy random ismerkedős oldalròl.

Amilyen negativ voltam mèg ebben sem hittem, de vègül sikerült , ès kaptam egy olyan embert aki hisz bennem.

2020. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Értéktelennek látod magad, egyedül senkinek. Ha valaki szeret, akkor elhiszed, hogy vagy valaki.

Ez szomorú.

2020. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Társ / kapcsolatfüggő vagy.
2020. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
F/L?
2020. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen természetes. Az ember társas lény. Akkor vagy kiegyensúlyozott, amikor biztos háttered van.
2020. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Párkapcsolat/társfüggő vagy.
2020. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
köszönjük a leszavazást, szánalmas vagy
2020. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a fordítottja vagyok. Erős, határozott, céltudatos ember voltam, aztán lett barátnőm, aki módszeresen lerombolta az önbizalmam. Depressziós, gyenge emberré váltam, akit semmi sem motivál.
2020. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi van rossz hatással az életedet?

A párkapcsolat minden működő esetben lendít emberen

2020. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!