Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kb a semmire bunkózi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kb a semmire bunkózik velem, megrémiszt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Filmezni készültünk és ő választott,de olyan filmet amit régen tudott hogy nem akarom megnézni.én viccesen mosolygva mondtam hogy ohh ne már azt afilmet? na mindegy felőlem nézzük ha tényleg az érdekel..és itt kezdődött minden nagyon durván felnagyítva csúnya szavakkal közölte,hogy mit szólok bele abba amit ő akar válsztani. Erre nagyon meglepődte mert így még nem beszélt velem,majd oké mondtam jó akkor máskor nem szólok semmit.Végig néztük majd megint felhozta a témát és mondtam,hogy hát igen eléggé megsértődött rajta és máskor ne így közölje velem ,ha valami zavarja. Erre olyan ideges lett és fellengzős,lekezelő,mert nem tetszett neki az a szó,hogy "megsértődött" . És én meg tök nyugodtan mondtam neki,hogy akkor használjon más szót stb,meg nem értem miért ingerült stb..erre csak annyit reagált azóta is,hogy hát szokjak hozzá,hogy ő ilyen.Kb a szívverésem 180 azóta félelmetes az a stílus amit megengedett magának. most megsértődve némán elvolnult hozzá se lehet kb szólni,mert 2x is azt reagálta,hogy szokjak hozzá.

nem értem mitől lett hirtelen ilyen..2-3hónapja vagyunk együtt és eddig nem volt ilyen.


2020. ápr. 20. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj meg 20 négyütemű fekvőtámaszt, fújj vagy 5 percet, aztán már nyugalmi pulzussal mondd meg neki, hogy nem fogod megszokni ezt a stílust.
2020. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, megszerzett magának, belezúgtál, most már adhatja magát és bármit megtehet veled. Már ő nyert. Állj a sarkadra, és ahogy ez előttem író javasolta, szépen rakd helyre...
2020. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kuka! Azonnal! Ez évek után sem megengedhető viselkedés (kivéve ha az ember nem tartja magát semmire),nemhogy az elején. Nem tettél semmi rosszat és így reagált..Most mutatta meg milyen ember valójában. De jobb,mintha később derült volna ki. Ez csak rosszabb lenne,hidd el.
2020. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdi megmutatni a valódi énjét, én a helyedbe kidobnám.
2020. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2-3 hónap az, amíg tudják tenni a szépet, aztán előjön a valódi személyiség. Kuka.
2020. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele, ez csak rosszabb lesz
2020. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te EGYÜTT ÉLSZ ezzel az alakkal, kérdező???? =O
2020. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam a kérdést még elolvastam az 1-es választ aztán bezártam a laptopom. Erőt vettem magamon,minre kijött a barátom,hogy na ő túl tette magát a dolgon és nézzünk meg egy filmet. Mire én kérdőre vontam,hogy mi is volt ez és biztosan nem fogom elvilseni ezt a viselkedést.

Első reakció az volt tőle,hogy jó akkor szakítsak vele.

Mondtam neki,hogy háát ha ő tényleg ilyen és szokott viselkedni akkor tényleg vége lesz. Érdeklődtem,hogy mennyire gyakori ez a jelenség.Állítása szerint életében nagyon kevés alkalommal volt ilyen..

PLusz elmondta,hogy milyen rosszul kezeltem a dolgot mert bár higgadtan beszéltem hozzá és érdeklődtem min kapta fel a vizet neki inkább arra lett volna szüksége hogy amikor idegben van öleljem meg?! mondtam neki erre,hogy én kb rettegtem tőle,és nem várhatta el,hogy életémben először látom így őt és majd ölelgetni fogom??

A lényege az lett,hogy ő szerinte meg kell tanulnom ezt kezelni és amúgy is azért ilyen mert szerelmes,ő örül neki hogy ilyet kiváltok belőle?? plusz úgy,hogy saját állítása szerint is a semmin lett velem lekezelő,tehát ok nélkül. Próbálta azzal magyarázni még,hogy a bezártság,ingerszegénység miatt is ilyen és lehet ezaz énje csak 2 év múlva jött volna elő.

Mindenesetre megmondtam neki mivel ez volt a legelső ezért nem szakítok,de amennyiben ez többszöri és gyakori lesz én nem tűröm és nyilván legközelebb ha lesz ilyen megpróbálkozom az ő tanácsával,hogy öleljem?.


Azért nem tudom elejtett olyan mondatokat is,ha én feltétl nélkül szeretném akkor biztosan megöleltem volna?? :D mintha ezzel azt akarná mondani,hogy nem is szeretem,mert az undorító lekezelő,flegma kivagyok én viselkedésére amiben jelen volt egy erős agresszió is abban nem mertem a közelébe se menni..

Holott ő bevallása szerint is én mutatom ki jobban,hogy szeretem őt. Na mindegy elég erős ütés volt ez nekem,már kezdtem azt hinni,hogy megtaláltam a tökéletes férfit akivel leélném az életem is a kis hibái ellenére is. De ez a tegnapi idegrohama a semmitől és undorító beszéde kissé felébresztett,hogy ne legyek már olyan naív és lehet mégsem ő az...

2020. ápr. 21. 07:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most mosdatni próbálta magát és téged akart bűnösnek beállítani, egyébként meg, ha most, 2-3 hónap után ilyen, akkor milyen lesz a jövőben?

Ennek az embernek egyébként szerintem gondok vannak az agyával, most komolyan, akkor amikor félsz tőle mert idegbe van öleld meg? Ez most komoly?


Megmutatta igazi arcát, én a helyedbe most kidobnám, mert ez idővel csak rosszabb lesz.

És ezt maga is elismerte mivel: "szokjak hozzá,hogy ő ilyen"

Szóval viseld el azt hogy egy idegbeteg f**z.

2020. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mintha ezt a kérdést én írtam volna ki...

Ez nem fog változni! Persze adj a dolognak egy esélyt, nem tudhatod, hogy mi lesz 1-2 hónap múlva, de most már fokozatosan egyre jobban meg fogja mutatni az igazi énjét...

Reméljük a legjobbakat! És ha nem változik, tényleg ne erőltesd, inkább most mint évek múlva ...

2020. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!