Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom bunkozik velem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jocijoci0 kérdése:

A baratnom bunkozik velem es nem menstrual Mi lehet az oka? Uzi ha nem ertitek es erthetobben.

Figyelt kérdés

Aes igazabol ra szeretnek jonni hogy erre mi is a valasz..

Mondta mar hogy vot olyan hogy 1 honapig nem jott meg neki es mikor kesik v nem jon meg akkor van ien folyasa..

Es igazabol ugy szexelltunk hogy gumival..

Es le vettem a gumit es vissza raktam a boxeromba a f**

Es utana egy jo 20-perc mulva csinatuk gumk nelkul az baj.??

Vagy ez miatt lehet terhes.?

Ez miatt lehet bunko.?

Vagy meg fog nekk jonni.??

Bocsanat h ha hibasan irtam csak telon volltam fent..

Irjatok uzit mindent..



2015. jan. 20. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gumi nélkül csináljátok lehet terhes, ha előtte volt valami és se pisilni, se megmosni nem voltál, akkor ráadásul nő is az esélye. Szóval imádkozz, hogy csak simán szar legyen a ciklusa és néha kimarad 1-1 hónap. Ha nincs szerencséd fizetheted a gyerektartást 18 évig legalább. Egyszerűen nem értem meg minek kell rizikózni? Nem lehet felhúzni időben azt a rohadt gumit?


Egyébként meg a nettó női hülyeség a bunkóságot arra fogni, hogy megjött vagy meg fog jönni. Igen, ingerlékenyebbek vagyunk ilyenkor de létezik az intelligencia nevű dolog, tudom, ez nem mindenkinek adatott meg és ez segít abban, hogy tudjon az ember viselkedni. Igen, én is hamarabb borulok ki ha megvan, ami maximum abban nyilvánul meg, hogy hamarabb elfogy a türelmem, tehát ha valaki síkhülye vagy idegesít, akkor megkérem, hogy most hanyagoljuk egymás társaságát mindkettőnk érdekében. Vagy kimegyek a mosdóba és magamban kidühöngöm a feszültséget és mosolyogva visszatérek.


Tehát a tanácsom a számodra a jövőre nézve. Ha nem akarsz gyereket védekezz!

2015. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát alapból nődokihoz kéne mennie, ha sokszor van hogy kimarad neki. Igen lehet terhes is, zavaros a havi menzesze, így pontosan nem is tudja követni mikor van peteérése. A menzesz miatt bunkó nem szokott lenni az ember, kicsit ingerlékenyebb, ő lehet azért ideges mert nem jött meg, és fél hogy terhes. Az hogy meg fog -e jönni neki, mi nem tudhatjuk....
2015. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!