Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre többet bunkózik velem a párom, mit tegyek? Picit hosszú, de fonto$ lenne.

Figyelt kérdés

Több, mint két éve vagyunk együtt, én nagyon szeretem őt, és végre azt hittem, hogy megtaláltam azt az embert aki viszont szeret, becsül, családunk lesz és vigyázunk egymásra. Ugyanis nekem nagyon fontos a család, mindig is arról álmodoztam, hogy lesz valaki akivel boldogan leélhetem az életem, gyerekekkel stb...

Ő is ezt akarja, többször beszélünk róla, viszont mintha már nem tisztelne annyira.


Nem tudom,hogy csak én fújom fel és ezek nem nagy dolgok, vagy tényleg elég bunkó módon viselkedik? Ebben kérem a segitségetek.

Az egyik az,hogy ültünk egymás mellett, ő pedig egy hirdetős oldalra akart regisztrálni, de kb 20 percen át nem sikerült, én meg többször kérdeztem tőle,hogy miért nem teszi fel a hirdetést az én felhasználómból, mert nekem is volt...ezt meg se hallotta, majd mikor újra kérdeztem annyit felelt,hogy "hallgass már el". Elég rosszul esett, mi az, hogy a szerelmem elhallgattat?


A másik pedig, mivel a munkája miatt sokat utazik, csak hétvégéken van itthon, és néha mikor úgy esik egy-egy éjszaka itthon alszik. Most is olyan eset volt, és örültem, hogy kicsit többet lehetünk együtt, mivel én sem kellett jöjjek egyetemre. Egy elhalaszthatatlan dolog miatt a barátnőmnek kellett segitenem, szóltam anyumnak, hogy ha jön a párom akkor küldje oda , mert ottleszek. Le is jött, én a nyakába ugrodtam, örültem neki, kérdeztem mikor kell tovább induljon, ő meg nem felelt normálisan csak bunkózott. Aztán ő elvolta barátnőm párjával mi meg a barátnőmmel folytattuk a dolgunkat, és mivel mindkettőnknek épp megvolt a 'bajunk' a másik pasi elkezdi a barátomnak, hogy na úgylátszik ma mindketten csak ülünk a lyuk mellett... erre meg a barátom:'hát van másik lyuk is...' ez számomra nagyon megalázó volt.

Aztán én siettem a dolgunkkal,hogy minél hamarabb haza tudjunk menni és együtt lenni kicsit mivel korán kellett indulnom a vonathoz, öltöztem, mondtam hogy na mehetünk, ő meg újra bunkón szólt,hogy hagyjam már dumálni a barátjával. Erre mondtam, hogy oké hagylak, és elindultam kifelé.

Aztán persze jött utánam, de nekem nagyon rosszul estek ezek a dolgok, annyira, hogy otthon elkezdtem pityeregni egy darabig, remélve hogy bocsánatot kér, vagy megvigasztal, de csak rátette a kezét a fejemre, s mikor látta hogy nem reagálok, befordult és elaludt. Azóta nem beszéltem vele.

Nem is az esik rosszul, hogy bunkózott, hanem hogy nem törődött azzal,hogy én ott mellette sirok és rosszul vagyok...

Úgy érzem nem tisztel eléggé, szerintetek jogosan? Vagy csak felfújom?

Ti mit tennétek? 20L 25F


2016. nov. 3. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed? Kimondta. egyik lyuk vagy neki. Ha lyukként akarsz mellette lenni, kitartás. Ha nem, akkor mondd el neki mi a bajod, s ha zavarja, hogy bolond lyukból bolond szél fúj, szedd a sátorfádat.
2016. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fújod fel.
2016. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd meg, hogy egy 10-15 évig most ne találkozzatok, mert dolgod van. Annyi rendes ember van a világban, ne ragadj le egy kreténnel.
2016. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor tényleg igazam volt...

Csak az a gond, hogy egyáltalán nem volt ilyen ,és mikor kettesben vagyunk szinte soha nem csinált ilyesmit.

Irtam neki az előbb mennyire rosszul esett, azt mondta nem gondolta volna, mert már máskor is beszéltünk intimbebb témáról velük. Az egy dolog, hogy beszéltünk, mert szóba jött,hogy kiszoktuk-e orálisan is elégiteni egymást... az megint más dolog,hogy másik lyuknak nevezi.

Egyáltalán nem ilyennek ismertem meg, ezért is fáj nagyon.

Szerintetek ha elmondom neki világosan, hogy velem/rólam nem beszélhet igy,akkor megértheti?

2016. nov. 3. 09:05
 5/11 anonim válasza:
35%
Nem latok bele a kapcsolatotokba, elkepzelheto, hogy stresszes a baratod es azert ilyen neha mert gondolom azert nem gyakori ez a dolog. Mindenesetre en beszelnek a parommal ha igy viselkedne, hogy vegye eszre magat. De jelenleg az informaciok alapjan en azt mondanam, hogy nem erdemel meg teged! Ne dobd ki de beszelj vele! Mindenkepp... 22/F
2016. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar egy masik kerdesnel is irtam, de itt sem ertem.... honnan szerzitek ezeket a hulladek embereket? Csak az en tarsasagomban ismerek kb. 5 sracot, akivel vakon jobban osszeillenel, mint a sajat baratoddal, aki egy suttyo proli (ki "beszelget" igy a szexrol masok jelenleteben? Vagy ez ilyen bevett proli szokas?), es megis olyan naiv vagy, hogy azt allitod 20 evesen hogy o az akivel leelned az eleted meg gyermeket vallalnal... mar most is szar a kapcsolatotok. Kicsit ebredj mar fel, legyszi.
2016. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
64%
Az utolso uzenetedre reagalva a valaszom: Illene megertenie igen, vegulis elegge banto lyuknak neveznie. 22/F #5
2016. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen kis naiv! Most komolyan, szerintetek MONDANI kell egy normális férfinak, hogy ne viselkedjen így a nőjével, mert ez "csúnya dolog"? Magától nem tudja?!


Kérdező: ez a kapcsolat kihűlt, már nem szeret a barátod, csak megszokta, hogy vagy. És annyira biztos benne, hogy úgy se hagyod el, hogy mer veled bunkózni. Teljesen igaza van! Tényleg nem hagyod el!


Ez csak sokkal rosszabb lesz idővel.


Ha egy kapcsolatban megaláz és leugat egy pasi, akkor kétlem, hogy tiszteljen, ahogy az is kizárt, hogy te boldog legyél. Itt kell a sztori végére pontot tenni.

2016. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám mint macskát szarni.
2016. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jól működik ez a dolog köztetek.

Te is kicsit érzékeny vagy, ő meg egy kicsit pont hogy érzéketlenebb néha.

De a kommunikáció sok mindent megold, próbáljátok meg.

2016. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!