Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért van még mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van még mindig a nővérem az első barátjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nővérem 7 éve van a barátjával és elég későn kezdett pasizni, körülbelül 22 éves lehetett amikor elveszítette vele a szüzességét. Szerintem túlságosan kötődik hozzá, megszokták egymást és nem akar megint randizgatni, meg energiát fektetni egy új dologba. A srác még nem kérte meg a kezét, nem költöztek össze, a szüleimnél találkoznak, vagy a srác lakásán. Ő albérletben lakik, a nővérem pedig otthon. 50 km van közöttük és a testvérem az ő városában dolgozik, mégis szinte minden nap haza jár és ott is alszik. A barátja egyedül lakik az albérletben és inkább hétvégén vannak együtt. Szerintetek miért nem költöznek össze? Miért viselkednek úgy, mintha egy tiniszerelem lenne? Miért fél ennyire elköteleződni a nővérem? Szerintem egyáltalán nem biztos abban, hogy ez a srác az élete párja, csak nem mer lépni... Úgy sajnálom, hogy már 29 éves és ez volt eddig az egyetlen fiú az életében, fogalma sincs milyen mással lenni és nem tudja, hogy lehetne jobb is ennél...

2020. ápr. 21. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, ezt a kérdést miért ide írod ki, és miért nem vele beszéled meg?!


29 évesen egyáltalán nincs elkésve :)) Nem szüzikéről van szó, hanem egy hosszú kapcsolat tulajdonosáról. Fogalmunk sincs miért, ezer oka lehet.

2020. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés, de nem akar beavatni ebbe, már próbálkoztam, nagyon zárkózott, én viszont sajnálom őt, látom, hogy unja és teher számára. Nehéz úgy segíteni, ha nem kér meg rá.
2020. ápr. 21. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát én is zárkózott lennék, ha a testvérem a szüzességem elvesztésének időpontját is számon tartaná. Hagyd békén a nővéred, semmi közöd a magánéletéhez. Ha nem lenne így jó neki, akkor nyilván nem így élne.
2020. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én békén hagyom, egyetlen egyszer kérdeztem meg, hogy boldog-e és fel volt háborodva, mert gyenge pontra tapintottam, egyáltalán nem voltam tolakodó, csak számára is érzékeny a téma. Én csak elgondolkodtam ezen a dolgon, nem fogom zaklatni ezután sem, egyszerűen csak érdekel, hogy a jelenlévők közül volt-e valaki hasonló helyzetben és hogy alakultak a továbbiak.
2020. ápr. 21. 08:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes ez nekik így, meg nem mennek egymás agyára. Nem tudom nővéred mennyire házias, de kollégám volt úgy a többéves kapcsolatával, hogy mikor kivettek egy albérletet, utána 1 hónappal szakítottak is, mert a csaj mindenhez lusta volt. Otthon meg ugye anyuci megcsinált mindent.
2020. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a fordítottját sejtem.

A fiú nem akar házasodni. Belekényelmesedett a hét év alatt a kapcsolatba.

Hét közben éli a maga legényéletét, hétvégén ott a

barátnője.


Aztán egyszer csak előáll, hogy vége, és elvesz egy olyan lányt, akivel el tudja képzelni az együttélést, a további életét, családot alapít.


Amíg ez nem következik be, a fiú miért is szakítana?


Ez a nővéred problémája nem más.Ő is érzi, tudja, hogy ebből már nem lesz házasság, mert volt rá hét év.

2020. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy semmi közöm az életéhez, de annyira sajnálom, hogy 29 éves és ezzel a jellemtelen emberrel pazarolta el a húszas éveit, nagyon nehéz lesz szegénynek ezek után továbblépnie... Amúgy házias, szokott rendszeresen főzni és mosni is, de úgy látom ő a domináns a kapcsolatukban.
2020. ápr. 21. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Te valami istenség-féle lehetsz kérdező. Pontosan ismered a nővéred barátját és a nővéred is, legalábbis jellemezni mered. Képzeld egyszer tőlem is megkérdezték, hogy boldog vagyok-e. Én sem örültem neki és tudod miért? Mert a kérdés maga azt sugallja, hogy nem vagyok az. Aki ezt feltételezi rólam annak nem tudok örülni. A boldogságommal elég ha én foglalkozom.
2020. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Miből gondolod, hogy az élet értelme az, hogy egyik pasit fogyasztom a másik után? Miért zavar, hogy valaki nem ugrál egyik f@$zból a másikba? Ezt a 7 évet, Anyukám HŰSÉGnek nevezik. Lehet Ő nem olyan nagyigényű és beéri kapcsolati szinten azzal ami van, mert a pasival, ha ritkán is találkoznak JÓL JÖNNEK KI.

Mi lenne, ha Te fogadnád el, hogy csak a Te szemedben lehetne mással jobb Neki ennél, Ő viszont úgy gondolja, Neki ez így tökéletes!

2020. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell bántani folyton ebben a témában a kérdezőket? Ő csak aggódik a tesójáért mert elpazarolja az életét egy külsőre értelmetlennek látszó kapcsolatra, és ugye egyszer élünk. Meg lakva ismerjük meg a másikat, és megva rá az esély, hogy ha össze is költöznek, akkor hamar szétmennek, és akkor jönnek rá mekkora időpocsékolás volt az eddig eltelt idő. Rengetegen élnek olyan kapcsolatban, hogy csak vannak, de igazából nincs semmi olyan köztük, ami miatt értelme lenne együtt maradni, pusztán csak a kényelem miatt nem szakítottak, csak éppen nem boldogok.
2020. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!