Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki összeházasodott az első barátjával/barátnőjével, és azóta is együtt vannak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy nem érzitek-e úgy néha, hogy valamit kihagytatok az életetekből, valamit nem tapasztaltatok meg?
2013. márc. 22. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

nekem barátom igen, és azt mondja hogy nem kell neki más csaj nem is kellett én ezen csodálkozom de hát tényleg vannak ilyennek!mondjuk szerintem itt van egy kis furi beütése az ilyen embereknek de hát ők tudják, én biztos nem tudnék leélni egy valakivel,úúhh!


De létezik ez biztos.

2013. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 2 ilyen embert is ismerek.
2013. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 ilyet ismerek, most vannak együtt 21 éve.
2013. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl. én is ilyen vagyok.

Nem, nem érzem azt, hogy kihagytam volna bármit is.

Inkább azt érzem, hogy baromi szerencsés vagyok, hogy elsőre megtaláltam az igazit.


A baráti párok között is van még ilyen. Nem is egy. Nem mi vagyunk csodabogarak.


15 éve vagyunk együtt.

35F

2013. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is tudjátok, mennyire megnyugtattatok.
2013. márc. 22. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én második barátnőmmel vagyok együtt sok éve, de tudom, hogy kihagyok valamit, a szerelem nem tart örökké, én mindenkinek azt javaslom, hogy fiatalon kell élni, majd 25-30 között ráér a házasság, és ha már mindent megtapasztaltál, utána tök jó lesz minden. Szerintem.
2013. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy mindenki kihagy valamit. Aki az első kapcsolatában él, az lemarad az ismerkedés, a hódítás izgalmairól, a sok sztoriról és tapasztalatról.


Aki sokadik kapcsolatban él, az pedig lemarad arról, milyen az, amikor szinte a testvéreddel vagy együtt, nincs külön múlt, nincs összehasonlítás, minden egyet jelent a másikkal. Attól, hogy nem ez a divat, még nem rosszabb!

2013. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

"Van itt olyan ember, aki összeházasodott az első barátjával/barátnőjével, és azóta is együtt vannak?"


Ilyen biztos, hogy sok van. Azt viszont már nem hiszem el, hogy egyikük sem kefélt félre.

2013. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

"Az igazság az, hogy mindenki kihagy valamit."

Szerintem attól még,hogy valaki nem az első párjával éli le az életét lehettek hosszabb kapcsolatai,amiben megtapasztalta,hogy milyen amikor téged idézve a "szinte a testvéreddel vagy együtt"(én inkább nevezném mély szeretetnek,mint testvériesnek:))

Azzal viszont egyetértek,hogy aki az első párjával marad az lemarad a randizgatásokról,flörtölgetésekről,sok hülye sztori alakul ilyenekből:)

2013. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a férjemnek én vagyok az első kapcsolata. a 21. szülinapja előtt másfél hónappal jöttünk össze, 22 éves volt mikor összeházasodtunk.(én 25) majdnem 3 éve vagyunk együtt összesen. másfél év után házasodtunk össze.


ő azt mondja mázlistának érzi magát, hogy elsőre megtalálta az igazi szerelmét:)


én picikét idősebb vagyok volt néhány kapcsolatom, nem voltak hosszúak. érzelmi szempontból nekem is ő az első, tehát másba nem voltam szerelmes.

szex terén pedig a múlton nem tudok változtatni sajnos, ha tudnék, kitörölnék mindent hogy ő lehessen az egyetlen.


27/N

2013. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!