Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nő kibírja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő kibírja, hogy az első barátjával veszti el a szüzességét és vele marad mindig, sose csalja meg?

Figyelt kérdés

Nem vágyik más útán a nő?

Vagy szerintetek nem unja mindig ugyanazzal?

Esetleg belefér egy megcsalás ez okból?

Nem magamról beszélek, csak most jutott ez eszembe.:)


2013. júl. 15. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
a lányok általában nem vágynak más nők után,ha meg biszex akkor a pasit nem zavarja
2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Liz* ***** válasza:
Igen, hallottam már ilyenről.:)
2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én 2 évig voltam az elsőmmel és eszembe sem jutott soha h mással is akarnám. A kapcsolatnak sem miattam lett vége, de ez most hosszú lenne és nem a kérdéshez kapcsolódik. Azóta 1 férfival voltam, a vőlegényemmel, akivel 5 éve vagyok együtt és úgy érzem h vele akarom leélni az életemet. Azóta sem jutott eszembe h mással csinálnám v kalandoznék.

Ettől független sztem vannak ilyen és olyan nők is.

2013. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a nagyon buta, vagy a nagyon nagy szarban lévő nők csalják meg a barátjukat, az most tök mindegy, hogy áll a kapcsolat (mármint ő vette el neki ,vagy már elvolt)

Engem egyszer akart megcsalni egy nő, de sajnos jók a megérzéseim. És elrendeztem szépen(nem írom le, hogy) szakítottam vele és többet ilyen nőket nem akarok soha megismerni :) 20/f

2013. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1! Érteémezd már a kérdés ha leszbikre érteném így írtam volna: nem vágyik más nő után?

pedig ott az áll hogy; nem vágyik más után A NŐ?-.-"

2013. júl. 15. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!