Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom 1 éve. Voltak konfliktusok és ő megoldásként a szakítást választotta viszont már akkor sem tűnt a részéről véglegesnek. Utána ő nem sokkal összejött egy kb 20 évvel fiatalabb csajjal. Nekem is volt kapcsolatom. Majd annak vége lett, elmondása szerint nem jelentett neki semmit. Nekem is vége lett a kapcsolatomnak. Újra akarja kezdeni. Viszont nekem nagyon rosszul esik hogy ő szakított, összejött egy jóval fiatalabbal most meg mintha mi se történt volna kezdjük újra. Azzal érvel hogy nekem is volt a külön töltött időszak alatt kapcsolatom. Igen de nem én szakítottam és most se én akarom újrakezdeni. Ha szakít az legyen végleges és ne probléma megoldásra használja. Most még ő van megsértődve hogy ő őszintén elmondja mi volt a külön töltött időszak alatt amivel egyébként nem tartozik elszámolással és hogy ezzel csak azt érem el hogy semmit nem fog elmondani. Igaza van szerintetek?
2020. ápr. 22. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek kezdenéd veled ezek után újra, egyáltalán hogy jutott eszedbe? Miért nézed le magad ennyire, hogy csettintésre visszaugranál egy alapból rossz kapcsolatba, amiben már egyszer eldobtak, mint egy rongyot? Mondjuk ha szeretnéd, hogy megint megtörténjen és addig még szenvedj egy sort egy bizalom és szeretet nélküli, konfliktusokkal teli foshalmazban, akkor szíved joga, de minek ez neked?
2020. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs ló, jó a szamár is...
2020. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából ő mindig velem akart maradni de ha veszekedés vagy probléma van menekül igazából nem gondolja komolyan a szakítást.
2020. ápr. 22. 11:11
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Úgy reagálnék ahogy te: nem kérnék belőle többet. Az ember ideje véges ahhoz, hogy csak úgy jófejségből eldobáljon éveket sehova nem tartó kapcsolatokra.
2020. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen éretlen, játszmázós, szar jellemű emberrel szóba se állnék a helyedben, ne viccelj már, ez még havernak is gyatra.
2020. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Figyi, én az elején nagyon könnyen dobálóztam a szakítás fogalmával, amíg a párom meg nem elégelte, leültett és elmagyarázta, hogy nála nem lesz szokás minden hülyeségért szakítani. Ha akarok tegyem meg, de akkor fel is út le is út. Vagy tiszteljem annyira a kapcsolatunkat, hogy a problémákat inkább próbáljuk megoldani és ha nem megy akkor elválunk, de nem megoldás értékű a szakítás, szünetelés. Pontosan azért, mert azt az időt nem a kapcsolatra fordítod. Nem hagyjuk cserben a másikat és nem hagyunk lógva semmit. Ezzel tartozol a másiknak.

Azóta sem opció a szakítás közöttünk, mindent kapcsolaton belül oldottunk meg. Inkább maradtunk távkapcsolatba, de amíg egyikünk másik országba ment akkor sem "szüneteltünk".

2020. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"igazából nem gondolja komolyan a szakítást"

Igen, és, hogy ezt nyomatékosítsa, megdugott egy 20 évvel fiatalabbat.

Ennyire hogy lehet elvakult valaki?

2020. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Szerintem nem vagytok fiatalok. Mennyi ideig voltatok együtt? Vannak gyerekeitek?


Én sok mindent mérlegre tennék, viszont ha vannak gyerekek, velük/miattuk nem játszadoznék, hogy hol van apjuk, hol nincs.

2020. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem kb 3 év után szakított a barátom, aztán végül (sajnos) újra összejöttünk. Fiatal és éretlen voltam. Persze másodszor is ő szakított. Utána már nem szarakodtunk tovább. Kérlek, tanulj az én hibámból. SOHA ne kezdj újra kapcsolatot az exszel!!!
2020. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Igazából ő mindig velem akart maradni de ha veszekedés vagy probléma van menekül igazából nem gondolja komolyan a szakítást."


Ès te ezt el is hiszed? Aki veled akar lenni, az veled van, ès nem szakít, ès bújik egyből más nő ágyába...

Azèrt akarja újra kezdeni, mert befuccsolt az új kapcsolata, ès nem akar egyedül lenni. Erre úgy reagálnèk, hogy elküldenèm a bánatba, ès èlnèm tovább az èletem nèlküle.

Nem is èrtem minek neked egy ilyen alak, szerinted bármi jó kis ülhet az újrakezdèsből, mikor semmit se változott ès nem is hajlandó?

2020. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!