Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok, egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátnőm valami miatt panaszkodott, munkahelyi dolog, reagáltam rá, amire kiakadt. Kérdeztem tőle, hogy mégis mit vár, ha mond valamit, arra lesz reakció. Erre azt mondta, hogy csak hallgassam meg, nem kell reagálnom. Valami olyasmi volt, hogy nem tudja a feladatát ellátni maradéktalanul, erre reagáltam, hogy mivel ez a munkája, oldja meg.
2015. febr. 17. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs építő kritikád, akkor ne szólalj meg máskor. Bocsánatot kérnék.
2015. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Tanuld meg, hogy nekünk nőknek sokszor elég annyi, hogy meghallgat valaki. Nem kell megoldó üzemmódba kapcsolni. :)
2015. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Képezze magát tanuljon, ha meg nem tudja ellátni a feladatát, annyi sok szép munkakör van a világon. Felelős beosztásban, szerintem ne töketlenkedjen az ember fia/lánya.
2015. febr. 17. 13:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Ketteske! Te meg azt vedd figyelembe, hogy mi férfiak nehezen viseljük a nyavalygást.
2015. febr. 17. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nezd, az irasodbol nem az jott le, hogy a baratnod csak nyavajgott. Irtad is, hogy arra kert, hogy csak hallgasd meg.


De, ha te jobban tudod, milyen nonek lenni, akkor nem szoltam.

2015. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező te egy antiszociális paraszt vagy. S ráadásul elégedetlen a csajoddal. Szerintem szakíts vele, ha még maradt benned annyi emberség, hogy akarsz neki egy kicsi jót.
2015. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Nekem nagyon tetszik, de a kor különbség miatt, és az miatt hogy házas biztos nem fogok belemenni semmibe."


Figyeld a sorrendet. Kioktattam, erre ő utána mondta. Viszont én nem egy robot vagyok, megkértem rá, hogy vagy elviseli a kritikát, vagy mással vitassa meg az ilyen jellegű problémáit.

2015. febr. 17. 14:01
 8/12 A kérdező kommentje:

Na még egyszer :D


"reagáltam rá, amire kiakadt. Kérdeztem tőle, hogy mégis mit vár, ha mond valamit, arra lesz reakció. Erre azt mondta, hogy csak hallgassam meg, nem kell reagálnom."


Figyeld a sorrendet. Kioktattam, erre ő utána mondta. Viszont én nem egy robot vagyok, megkértem rá, hogy vagy elviseli a kritikát, vagy mással vitassa meg az ilyen jellegű problémáit.

2015. febr. 17. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem úgy reagáltál, ahogy ő elvárta volna! Hidd el,egy kis arcsimogatást és sajnáltatást várt volna! :DDDD


Vigyázz,mert este tuti szexmegvonás és hiszti lesz!

2015. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#6! Nem kívánom neked, hogy esetleg a tudatlansága miatt, a te ügyedbe ne tudjon eljárni, és esetlegesen ellátás nélkül maradj, de mivel te nem vagy antiszociális, neked biztos nem számítana!
2015. febr. 17. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!