Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én is váljak ilyenné vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is váljak ilyenné vagy mi?

Figyelt kérdés
2 hónapig irtózatosan szerelmes voltam egy lányba. Úgynézett ki, h énis tetszek neki.. Ilyen feszülős nadrágos pasikkal lógott de gondoltam , h ezek csak a haverjai.. Ilyenekkel ki tudja járni?? Erre másnap mikor erőt vettem magamban , h elmondjam neki hogyanérzek egy ilyen kék feszülőnadrágos sráccal csókolózott!.. Egy világ tőrt bennem össze.. Este msn enen beszéltünk és kivolt neki írva gyors üzenetbe a srác neve szivekkel..A képe pedig a cipőjük volt a sráccal.. a srácé vans volt.. Szerintem förtelmesek a vansok.. Rá írtam és végül kilyukadtunk a tárgynál.. Igen jártak és nemhajlandó nem feszülős nadrágos úgynevezett csőnadrágos pasikkal járni és gördeszkások tetszenek neki meg a hosszúhajuak.. Mondta hogy egyátalán nemvagyok az este, csak barátként bír. Tudom, hogy ez az őrület hódít hogy csőgatya deszkáázás bmx ezés de ez túlzás.. Kezdek irigy lenni.. Ezek olyan könnyen találnak lányt!! Mi az isten lett? holvannak azok a lányok akiknek az igazi férfiak tetszenek??:(( Én nemhordok csőnadrágot nem deszkázok nem bmx ezek a hajam se hosszú.. tüsis.. Lenne a lánynál esélyem ha tömegfiuvá vállnék?:((
2010. júl. 27. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha tömegfiúvá válsz, csak tömeglányt találsz.
2010. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De én ezt a lányt akarom mindennél jobban.. bármit megtennék érte..
2010. júl. 27. 23:25
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerinted meddig bírnád megjátszani a deszkást? Vagy tényleg magtanulnál deszkázni?
2010. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőért soha ne változz meg hallod! Egyetlen egyért sem, ez vagy te, így kell elfogadni téged, ezért különbözőek az emberek. Tudom mit érezhetsz, mert engem is nemrég küldött el egy hölgy a barát címszóval, förtelmes egy dolog. Mindig add magad, ami neked tetszik, amilyen ruhában érzed jól magad -azt hord. SENKIÉRT ne változz meg! Majd jön más, aki elfogad így. 16f
2010. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Utálom a tüskefejűeket, de te jó fej vagy. Én mind a 2 nemből utálom a deszkás/tornacipős csőnadrágos moslékot. Majd figyelj, jönnek itt, hogy általánosítok meg stb. De az ilyenek nem nők, és nem férfiak. Éretlen gyerekek. De ha valami kell nekik akkor ugye ők felnőttek és agyba főbe b@szhatnak... Ajánlom neked, hogy ott oszd őket ahol tudod! Lehet, hogy könnyen találnak lányt, de szerinted szerelmesek is belé? Nem hinném. Csak mind a 2 fél kihasználja a másikat. Rosszabb esetben az egyik a másikat. Ne kezd ki ilyenekkel... És ilyenekre ne légy irígy! :D Ezek semmire sem viszik majd az életben, mert nincs egy biztos pont, amihez kötődni tudnának.
2010. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Megtanulnék és még a hajam is megnöveszteném, nem vágatnám.. és azt a szörnyű feszülős nadrágot is felvenném.. Annyi ideig figyeltem őt.. Annyira szép.. Szerelmes vagyok belé, és nem akar elmúlni..:(
2010. júl. 27. 23:30
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi. :D megnyugtattál valamennyire.
2010. júl. 27. 23:31
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj én szeretem az úgynevezett csőgatyát nem azt a nagyon feszülőset ami már emo szinten van de valamennyire répa szárú és én jól érzem magam benne, az emok amúgy engem is idegesítenek. Kicsit hosszabb a hajam mint az átlagnak ( nem emos) és, én egyéniségnek tartom magam mert sok mindenért érdeklődök és szinte bármiről szeretek beszélgetni, és más a szemléletem mint az átlag embereknek. A deszkázás egyáltalán nem vonz se a bmx-ezés. inkább Yo-yo zok xD vagy gitározok

Általában Rock zenét hallgatok de nem vetem meg az elektronikus zene egyes fajtáit se se a pop-ot se a rap-et viszont hörgős rockot is hallgatok.(kedvtől függ) Én így érzem jól magam és ha szted valaki csőgatyát hord és már egyből tucatember lett akkor nincs igazad se annak aki ezt hiszi. Én így érzem jól magam.

Légy önmagad ha te nem érzed jól magad csőgatyában akkor ne vegyed fől, éld úgy az életed hogy kényelmesen érzed magad mindig :D

2010. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16/F voltam
2010. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi:))
2010. júl. 27. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!