Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeli a párotok ha elvesztettétek a munkátokat?

Figyelt kérdés

Egy szállodában dolgoztam mint szakács, és több helyen beugrósként voltam foglalkoztatva.


Elsősorban ezeket vesztettem el a forgalom csökkenésével, végül pedig a szálloda a rendszeres lemondások és a korlátozások végett ideiglenesen lehúzta a rolót.


Határozatlan ideig zárva tart. Gyakorlatilag nem küldtek el, csak kevesebb fizetést kaptam és mivel nincsenek munkaóráim így számítható semmi jövedelem nem jön be ameddig újra nem tudok kezdeni.


Jelenleg 3 hete vagyok itthon, és reménykedem benne talán egy hónap múlva újra vendégeket fogadunk...


A problémám az hogy hiába a megtakarítás,-páromra vagyok utalva mert hamar elfogyik az a pénz amit tartalékoltam, ha egyedüli pénzforrásom. Nem akarok a terheire lenni,és eddig teljes mértékben azt hittem nem is vagyok arra mert ettől független próbálom azt adni amit eddig is, de egyik veszekedésnél hozzám vágta ő tart el ami nekem elég rosszul esett. Ellentétbe az eddigi tapasztalataimmal felé, hitetlenkedem hogy tényleg így gondolja?


Hogy oldjátok meg ezeket a gondokat?


22/L


2020. ápr. 23. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felhívott a munkáltatóm, hogy most egy ideig nem tud munkát adni és fizetni, nagyon rosszul éreztem magam. Felhívtam a párom azonnal, még reggel volt, ő akkor kezdett dolgozni, és ilyenkor nem szoktam hívni. Elmondtam mi van, erre ő: Jajj, azt hittem valami baj van, hogy ilyenkor hívsz, azt hittem valaki beteg lett a családodból. Megbeszéltük, hogy mennyi tartalékunk van, és mennyi ideig lesz elég, és hogy ne aggódjak, mert náluk biztos lesz munka.
2020. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam se valami jól :(

Éppen szerződéshosszabbítás előtt álltam (évente hosszabbítanak), amikor elrendelték, hogy nem vehetnek fel új embereket és nem hosszabbíthatnak.

"Szerencsére" 2 munkahelyem volt, a másik részmunkaidős, de még megvan. Viszont itt is volt egy 2 hetes leállás az elején.

A barátom előadta nekem is ezt, hogy majd ő megoldja, fix a fizetése, ne aggódjak, átvállal egy kicsit több költséget, ne nyúljak a tartalékaimhoz. Aztán az első élelmiszer-vásárláskor (eddig én fizettem az összes élelmiszert) már összeszorított fogakkal káromkodott, mert otthagyott 5000 forintot és hozzá se lehetett szólni, mert mennyi pénz...!

Szóval hozzányúltam a tartalékaimhoz, májustól visszavesznek az eredeti helyemre is (a főnököm kiharcolta) és elkezdek albérletet keresni.

2020. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!