Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlen folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen folyamatos dráma, bőgés, szakítás szélére sodródás, több mint hiszti barátnőm részéről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több, mint 1 éve vagyunk együtt. Eleinte szép és jó volt stb mindenki ismeri ezt. Kis idő múlva elkezdte kimutatni a foga fehérjét, minden szarért elkezdett hisztizni (pl. elmulasztott telefonhívás szünetemben, hogy én nem figyelek rá) aztán mára már eljutottunk odáig, hogy már egyetlen mondatomból is képes napokig tartó drámát, bőgést, remegve sírást, több órás telefonálgatást előidézni, kb Canossát járok ilyenkor, barátnőinek meg testvérének meg nem szólhatok, mert abból újra dráma meg harag lesz és napokig tartó tortúra (pedig ő rájuk hallgat). Szerintem az esetek 95%-ban másról nincs szó, mint túlreagálásról, még foglalkozni sem kellene vele, nemhogy ezt a drámát végigcsinálni. Nagyon odasodródtam, hogy nem érdekel már mi lesz, bevallom folyamatosan, hogy igen igazad van, hibás vagyok, csak legyen vége stb... Szerintem valami súlyosabb gond állhat a háttérben, az én idegeim kezdik felmondani a szolgálatot, nagyon is szeretem és nehezen tudnám elengedni.... de úgy érzem éb képtelen vagyok megoldani ezt. Tényleg nem emelem meg sosem a hangom, semmi sértőt nem mondok és már meg sem rökönyödöm miket hallok tőle. Mit tennétek, járt már valaki hasonló cipőben?

2020. ápr. 23. 23:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg mi lenne, ha megpróbálnád vele ezt egy jobb pillanatában megbeszélni? Hogy pontosan miért reagál így, mi volt a bántó ebben meg abban a mondatban, mit szeretne, miért aggódik ennyire mindenért, mit csináljatok, hogy jobb legyen. Ha erre nagyon negatívan reagál, akkor szerintem felesleges ezt tovább erőltetni, nem azért, mert milyen hisztis, hanem mert ebbe hosszú távon te is belefáradsz (már látod, kezd téged nem érdekelni, hogy mi lesz, szóval valószínűleg már bele is fáradtál), és a te félvállról odavetett "igen, igazad van, hibás vagyok" kijelentéseid csak rontani fognak a helyzeten. Így nem boldog egyikőtök sem, szóval minek erőltetnétek tovább az egészet? Plusz, ha nem jelzed neki a határokat SOHA, akkor simán csak romlani fog a helyzet, mert szerintem ő ezzel manipulálni akar, nem hiszem, hogy minden apróságért és akár potenciálisan bántó kijelentésért így kéne reagálnia egy normális, egészséges lelkű embernek.
2020. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor elgondolkoznak a szinglik h tenyleg ez utan vagyakoznak?

Teljesen mergezo az egesz, nektek nagyon szakitanotok kellene, vagy te hozod ki belole vagy alapbol ideggyenge.

2020. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!