Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas vagyok a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas vagyok a páromnak, mégis mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
A párom hihetetlenül viselkedik. Minden rendben köztünk, aztán egyszer csak kitalálja, hogy unalmas vagyok neki, nem vagyok neki elég "vadmacska". Ez most itt a karanten alatt jött elő, mert már kb másfél hónapja nem találkoztunk. Eddig nem ilyennek ismertem meg. Nekem is nagyon hiányzik, mindennel együtt, de valahogy nem vagyok olyan lány, aki a kamerába maszturbálós videót küld neki minden nap. Szoktunk egymásnak pikáns képeket küldeni, de úgy látszik ez neki nem elég. Mindketten már húsz éven felül vagyunk, de úgy érzem, hogy a barátom egy irreális elvárásokkal rendelkező tizenöt éves, ezért írom a kérdést ebbe a kategóriába. Most hirtelen minden nélkül jött azzal, hogy neki nem kell ilyen unalmas lány mint én. Ez viszont szerintem egyáltalán nem igaz. Nem vagyok unalmas, szép és kedves vagyok, csak nem az az egy "hibám", hogy nem küldök neki minden áldott órában meztelen fotókat, és nem ujjazom magam neki állandóan. Eddig nagyon szerettük egymást, úgy éreztem ő is szeret, de most, hogy ilyen régen nem tudtunk szeretkezni, teljesen kifordult magából. Lehet, hogy szakítani is fog velem. Tényleg velem van a baj, vagy jól látom, hogy akibe beleszerettem az egy egoista kisgyerek?
2020. ápr. 24. 08:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Legalább megtudtad, hogy nem ő lesz a gyerekeid apja.
2020. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Én szerelmes vagyok a páromba, nagyon szeretem, de ami sok az sok"


Ellenkezőleg, te kis csitri.


A viselkedésed alapján ez neked pont hogy nem sok. Akkor lenne sok, ha nem lennél szerelmes, és képes lennél a racionális gondolkodásra. Abban az esetben kidobnad azt a kis szopóst.


Ez a kérdés egyértelműen bizonyítja, hogy a nők hülyék akkor, ha szerelmesek.


Kérem a lepontozásomat!

2020. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a nők hülyék, amikor szerelmesek egyáltalán nem tagadom...tapasztaltam eleget
2020. ápr. 24. 11:28
 14/21 anonim ***** válasza:
35%

#13


Örülök , amiért ezt elismered. Nem minden csaj képes erre a "női büszkeség" miatt, szóval jobb vagy, mint a többség!


Ám felmerül bennem a kérdés, hogy ha a nők hülyék akkor, amikor szerelmesek, mi jogon várják akkor el a tiszteletet?


Bennem legalábbis abszolút nem tud tiszteletet kiváltani egy olyan nő, aki annyira meg van őrülve értem, hogy egy rakás baromságot csinál miattam, és még az undok stílusokat is elnézi. Ez az egómnak jót tesz, viszont tisztelni az ilyen nőt nem tudom.

2020. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#66 Te nem tudod tisztelni azt a nőt aki nagyon szeret téged....hát, te sem vagy egy főnyeremény.
2020. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Előző:


Sajnálom, de én az igazi nőket tudom csak tisztelni, akiben van tartás.


Elég dominás típusú ember vagyok, így aki behódol, azt nem tudom tisztelni. Arra viszont jó, hogy az egómat fényezze.


Ha ezen megbotránkozol, akkor tudd, hogy a nőknél még szigorúbb a helyzet, mert a gyenge jellemű pasikkal számos esetben szóba sem állnak.

2020. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lepontozol mindenkit,neked kár segíteni, maradj akkor vele, majd ha rájössz, hogy megcsal észhez térsz!
2020. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Nőként egyet kell értenem a 14-es férfi hozzászólóval.


Az egy dolog, hogy szeretek valakit, de emellett tisztelem és értékelem magam annyira, hogy nem tűröm el a sza.ságokat.


Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de önmagában a szeretet 'nem ér semmit', ez az egyén szoc. problémája. Mondok egy példát: téged nagyon szeret a pocakos, öreg, bicebóca házmester. Tényleg nagyon szeret téged, bármit megtenne érted a maga módján. Na, az ő szeretete jelent neked BÁRMIT is? Pusztán attól, hogy szeret téged, tudod őt viszont szeretni?


A rabszolgáját senki nem tiszteli.


Egy indoka van annak, hogy a nők nagy többsége eltűri az oltári taplókat is, ez pedig nem más, mint a félelem. A félelem attól, hogy a férfi lelép és egyedül maradnak. Mert az az ősi beidegződésünk, hogyha van férfi, van biztonság is.


33N

2020. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

18-as vagyok, még egy dolog:

Naponta van itt olyan kérdés, aminek az a lényege, hogy a nő leírja, hogy de hát én mindent megteszek a férfinak, főzök, mosok, takarítok rá, mindenben a rendelkezésére állok mégse szeret, mégse tisztel? Mit tegyek még?

2020. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azért ácsi. Nem tudom, honnan veszitek azt, hogy én behódolok. Ahogy írtam, nem vagyok hajlandó olyan dolgot csinálni, amit én nem akarok. Attól, meg szerethetem a párom. És egymásnak szoktunk küldeni néha izgibb képeket, amikor hiányzik a másik. Ez a szitu, hogy ő így kifordult magából csak most jött elő. Nem vagyok én kis félénk bárányka, aki kinyalja a segget és semmi tartása nincs aztán elvárja, hogy emberszámba vegyék. A rabszolgázást pláne nem értem. Az a kijelentésem, hogy megtapasztaltam azt, hogy az ember néha amikor szerelmes képes a masik felet maga elé helyezni, erre nem enged következtetni. Ha már tapasztaltam volna ezt a páromtól, és nem lennénk távol egymástól, meg tudtuk volna már beszélni, akkor már vagy szakítottunk volna, vagy meg tudtuk volna oldani.
2020. ápr. 24. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!