Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas vagyok a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas vagyok a páromnak, mégis mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
A párom hihetetlenül viselkedik. Minden rendben köztünk, aztán egyszer csak kitalálja, hogy unalmas vagyok neki, nem vagyok neki elég "vadmacska". Ez most itt a karanten alatt jött elő, mert már kb másfél hónapja nem találkoztunk. Eddig nem ilyennek ismertem meg. Nekem is nagyon hiányzik, mindennel együtt, de valahogy nem vagyok olyan lány, aki a kamerába maszturbálós videót küld neki minden nap. Szoktunk egymásnak pikáns képeket küldeni, de úgy látszik ez neki nem elég. Mindketten már húsz éven felül vagyunk, de úgy érzem, hogy a barátom egy irreális elvárásokkal rendelkező tizenöt éves, ezért írom a kérdést ebbe a kategóriába. Most hirtelen minden nélkül jött azzal, hogy neki nem kell ilyen unalmas lány mint én. Ez viszont szerintem egyáltalán nem igaz. Nem vagyok unalmas, szép és kedves vagyok, csak nem az az egy "hibám", hogy nem küldök neki minden áldott órában meztelen fotókat, és nem ujjazom magam neki állandóan. Eddig nagyon szerettük egymást, úgy éreztem ő is szeret, de most, hogy ilyen régen nem tudtunk szeretkezni, teljesen kifordult magából. Lehet, hogy szakítani is fog velem. Tényleg velem van a baj, vagy jól látom, hogy akibe beleszerettem az egy egoista kisgyerek?
2020. ápr. 24. 08:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Kedves 33N, a házmesterrel pedig nem tudok mit kezdeni. :D hamar megszereli csapot max.
2020. ápr. 24. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!