Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megsértettem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megsértettem a barátnőm, mit tegyek hogy megbékéljen?

Figyelt kérdés

4 napja este nagyon csúnyán összevesztünk és elkezdett sértegetni, de még olyan dolgokban is amik kicsit sem igazak.

Én meg hirtelen haragból hozzá vágtam hogy "nem mintha neked nem lenne szükséged egy mellplasztikára"

Tudom, csúnya volt, meg nem is igaz,csak akkor a veszekedés hevében vágtam hozzá, hogy vissza tudjak vágni valamivel


Azóta többször is bocsánatot kértem, próbáltam kedveskedni neki

Mikor odamentem és kicsit megölelni, az arcára simítani akkor leüvöltötte a fejem hogy erőszakos vagyok, feljelentéssel fenyegetőzött, pedig nem lenne mivel, soha nem emelném rá a kezem

Ez az eset óta nagyon kifordult magából, nem tudom mit tehetnék



2020. ápr. 24. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Ne legyél a megalázkodós pincsi. Hanyagold egy kicsit. Ő miért ne kérjen azokért bocsánatot, amiket neked mondott? Azok nem fájtak neked? Lássa, hogy nem csúszol térden előtte. Ha veled akar lenni ezután is, akkor majd magától megbékél. Ha nem akar veled lenni, akkor úgy sem tehetsz semmit már, ezért meg se alázkodj feleslegesen.
2020. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Mi volt az előzmény? Ő is a külsőd miatt sértegetett?
2020. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2.igen,a kinézetemre is meg a személyiségemre is tett megjegyzéseket

Olyanokat hogy lusta vagyok, igénytelen, túl nagy az orrom, rossz vagyok az ágyban stb

A személyiségemre tett megjegyzéseket nem értem, mármint ha bele akar kötni a kinézetembe akkor az a saját véleménye (bár ha össze jött velem nem zavarhatja annyira)

De a személyiségemre tett megjegyzéseken akadtam ki inkább

2020. ápr. 24. 10:32
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Biztos, hogy akarod, hogy megbékéljen?

Ilyen fokú sértegetés nem fér bele egy párkapcsolatba. És itt most a barátnődére gondolok, nem arra, amit te mondtál. Ő kezdte.


N

2020. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez előzmények nélkül történik, akkor most tudtam volna "szépeket" mondani rád.

De ez egy tök más helyzet. Ő sértegetett, meg provokált, te egyszerűen visszavágtál a provokációkra. Még csak nem is "túlkapás", hiszen ő is hasonló, sőt, még talán erősebb vádakkal vágott oda. Miért lenne kevésbé bántó az, hogy ő a férfiasságodra tesz megjegyzést, mint az, ha te a melleire? Úgy, hogy ő kezdte.

Ráadásul még fenyegetőzik, hogy felejlent?

Én már a beszólogatásainál elgondolkoztam volna, hogy tényleg ilyen kapcsolat kell-e nekem, de a fenyegetőzésére meg úgy dobtam volna ki, mint macskát kakálni. Mondom ezt úgy, hogy én egy rendkívül ragaszkodó és romantikus ember vagyok. De ami sok, az nekem is sok.

2020. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd a p*csába a hisztérikát. Ő kezdte, aztán még jól is jött neki, hogy addig húzott, amíg kiakadtál te is és most még fel is húzhatja az orrát.
2020. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Én azért kíváncsi lennék az előzményekre, mert egy párkapcsolatban ritka, hogy ülsz a kanapén, Julcsa meg odajön és minden ok nélkül elkezd veled üvöltözni, hogy nagy az orrod, igénytelen vagy és lusta. Ez valahogy nem tűnik így reálisnak.

Mindazonáltal ti nem vagytok egymáshoz valók, szerintem lépj ki.

2020. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az előzménye igencsak nevetséges, abból indult az egész hogy nem szerettem volna megnézni vele egy filmet mert minden héten megnézi vagy 2x és már nagyon unom


Ebből tért át arra hogy nem foglalkozom az igényeivel, mert aznap(12 óra munka után, reggel 5kor indulok és délután 5kor érek haza) nem feküdtünk le meg nem néztem meg vele a filmet amit akart

2020. ápr. 24. 11:11
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nőkênt mondom hogy hagyd ott.
2020. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
én is osztom az előzőek véleményét. ő jobban hibás, mint te.
2020. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!