Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértettem és most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem és most mégis segít. Hogy van ez? 19/L

Figyelt kérdés

Az történt, hogy úgy 1 éve nagyon belém volt zúgva egy srác. Igazából szimpatikus is volt nekem és találkoztunk is párszor de akkoriban több jelöltem is volt mind idősebb srácok és őket jobban is ismertem és inkább letereltem a fiút pedig helyes is volt és tényleg értelmesnek tűnt de valahogy túl kisfiús volt még nekem pedig idősebb volt mint én és egyetemre járt még akkor szóval nem lett semmi a dologból amit kicsit bántam is.

Szeptembertől én is egyetemre járok már és a barátomnál laktam egészen múlt hétig ugyanis úgy döntött szakít velem és ki is dob a lakásból. Már többször is szakítottunk, egy féreg volt nem lepett meg a dolog de így a vizsgaidőszak előtt nagyon nem jött jól ,hogy nincs hol laknom. Egyik ismerősömnél aludtam pár napot de onnan is mennem kellett és egyszerűen hirtelen egyik barátom sem tud segíteni. Erre pár napja rám írt facebookon az a srác ,hogy egyik közös barátunktól hallotta mi történt velem és hogy neki van egy három szobás(!) lakása a xy kerületben ami tök új és üres és ha tényleg nincs hova mennem akkor oda beköltözhetek amíg rendeződnek a dolgok, lakbért és rezsit sem kér.


Nem tudtam viccel-e aztán ma találkoztunk és elmondta ,hogy ezt ne vegyem semmiféle félreérthető ajánlatnak ezt a lakást ő jövő évtől tervezte kiadni de addig amúgy is üres lett volna szóval nyugodtan ellehetek ott nem gond. Teljesen más lett mióta legutóbb beszéltünk, jobban néz ki sokkal izmosabb is ahogy láttam és kiderült, hogy neki már az egyetem alatt is volt egy félkész vállalkozása és mellette még az apjáéba is benne volt , ezeket nekem egy szóval sem említette pedig már akkor is volt pénze. Én pedig pont azért küldtem el annó mert nem láttam még benne túl sok potenciált a jövőre nézve, míg az ex barátom már akkor is kocsival járt és ez NEM azt jelenti, hogy én a pénzre mennék. Azóta nagyon sokat gondolok rá és már nagyon bánom, hogy elküldtem régen mert hülye voltam és a "barátnőimre" hallgattam. Neki ha jól tudom most van barátnője és egyáltalán nem tűnt úgy mintha akarna tőlem valamit. Pedig annyira megfogott azzal ,hogy segít rajtam mindazok ellenére is hogy a múltban kissé megalázóan elküldtem őt. Teljesen más mint régen, az egész kisugárzása, jól is öltözködik, drága autóval jött és hát pont olyan amilyet gondoltam hogy majd pár év múlva biztos jó pasi lesz belőle és az is lett. Mostmár rájöttem ,hogy Őt kellet volna választanom de nemtudom hogyan adjam a tudtára hogy már van esélye nálam?! Holnap mutatja meg a lakást és utána együtt is ebédelünk, remélem hogy történni fog majd valami köztünk elvégre ha nem jelentenék neki semmit miért segített volna csak úgy?


2016. dec. 15. 01:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért segített mert ő egy normális kedves ember?
2016. dec. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
"NEM" mész a pénzre, de jó pasi lett, mert van vállalkozása és drága autója. OK. Megérdemled a sorsod. Remélem a srác talált egy lányt, aki nem a vagyona miatt szereti és nem lesz hülye veled leállni újra. Látod ő érzelmileg volt annyira érett, hogy befogadjon. Neked meg derogált, hogy nincsen autója stb. anno. Hát ilyenkor úgy érzem tényleg van karma.
2016. dec. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Vállalva a lepontozást:

Egy kis tinip.csa vagy, semmi több. Ja, most már jól néz ki, van pénze, megsajnálta a hülye fejedet. Most már tetszik... Az persze téged baromira nem érdekel, hogy van barátnője, neked mindegy. Fú, de felb.sztál ezzel a kérdéssel. Goldigger.

Ja és milyen szó az a leterel??

25/N

2016. dec. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó bekezdést nem kellett volna. Ezzel csak azt mutattad meg itt a GYK közönségének, hogy mekkora féreg vagy. :)


Remélem a srácnak van egy kis esze és elküld majd melegebb éghajlatra, hogyha elkezded tenni az eszedet előtte.

2016. dec. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%

Kamukérdés.


Ha meg nem, akkor pedig jobb ha tudod, hogy ezt a kényszerszállást sem érdemelnéd meg, nem még a srácot magát.

2016. dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért segít, mert normális. Ennyi. Ne képzelj mögé semmit! S hagyd békén. Segített, ennyi. Adj érte hálát, s tanulj belőle!
2016. dec. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nekem 6 szobás lakásom van, s nincs barátnőm. Melyik kerület érdekel? :)
2016. dec. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

DE aranyom, te a pénzre mész és a külsőségekre!!!

Olvasd már vissza kérlek, hogy mit írtál. Az elején kisfiús volt, nem tudtál a vállalkozásról sem, nem kellett neked, lekoptattad.. Most pedig izmos, drága autóval jár, sok pénze is van a vállalkozásból és hoppá máris tetszik neked.. Hogy van ez??

Szörnyű egy kislány vagy te de elmondom neked, hogy csak szimplán nagyon nagyon rendes ez a gyerek veled (de hogy minek????) és ennyi ez a történet. Ne láss bele semmit, ne akarj tőle semmit, nem ismerlek ugyan de a kiírásod alapján nem érdemled meg ezt a fiút, akinek ráadásul még barátnője is van.

Szóvan vagy meghúzodnmagad csendben abban az ingyen (!!!) házban de a fiút elfejelted vagy keresel magadnak egy lakást és a fiút szintén elfelejted.

2016. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés, csak arról szól, mennyire odáig vagy a pénzért, kocsiért, stb? Igazad van. Amint látni, nagyon meglepődtél, ha valaki, nem belerúg a másikba, ha ép bajba van. Valószínű, te lennél a srác helyében, még rúgnál is egyet a lányba.
2016. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
"....ezeket nekem egy szóval sem említette pedig már akkor is volt pénze. Én pedig pont azért küldtem el annó mert nem láttam még benne túl sok potenciált a jövőre nézve, míg az ex barátom már akkor is kocsival járt és ez NEM azt jelenti, hogy én a pénzre mennék. " - dehogy mész a penzre.... te soha :'D. Csak epp mar a bugyid is elcsoppent, ahogy ezeket leirtad :D.
2016. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!