Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Megsértettem?

Figyelt kérdés
Az a problémám h a párommal szeretjük egymást de a szex valahogy nem működik..már mondtam neki h az 5-15 perces az szerintem kevés és keveslem .. Azt mondja h mert annyira kiván engem.1,5 éve vagyunk együtt. 24/nő 40/pasi!! Ugy érzem be pittyeget de nem hazudhatok ..
2015. máj. 27. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindig így volt?Mármint a kezdetekkor is? Ha igen,akkor 1,5 évnek elégnek kellett volna lenni ahhoz, hogy változzon és javítson a dolgon.
2015. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez van akkor ha valaki nem a korosztályával kezd.
2015. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

nincs a bokájában elég tűz:D komolyan

általában 40 évesen már kivan égve az ember fia , mert annyi ribivel lefeküdt hogy az szinte már kioltotta a fitt tüzet belőle

2015. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 omba ***** válasza:
100%

Az életkornak nem sok köze van ehhez - tapasztalatból tudom.

Hát ennyi idős embertől meg elvárható volna, hogy tegyen valamit a kedvese kedvéért, az, hogy elmondtad nem baj.

Tán korábban jobb lett volna, bár hát az is lehet érezni, elég volt-e a nőnek.?

Hogy megsértődött-e, azt nem lehet tudni, semmilyen helyzetben nem esik jól a férfiembernek az ilyen kritika, - de hát ha valós, akkor meg mit segít a sértődés?

2015. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az elején jobban birta!! Akkor is voltak ilyen rövidkék!!akkor nem zavart !!pár honapja van ez h 'kevesebb'!?én nem szoktam hozzá ehhez!? De sztem nem köthető még a korához!?
2015. máj. 27. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl sokat szexelt előtte , úgy értem fiatalabb korában? lehet tényleg kiégett
2015. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha sok nővel volt már előtted, akkor meg lehet az hogy nem igényel túl sok időt az együttlétre
2015. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla h sok nője lett volna.nem azért mert kérdeztem tőle,hanem mert ismerösök mondták nekem.ennél nagyobb probléma ne legyen..majd találunk megoldást ..:-)
2015. máj. 27. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Jó isten, mi ha nekifogunk, 1 óránál hamarabb ki nem jövünk a hálóból... El se tudom képzelni, hogy lehet ezt 5 perc alatt lezavarni, szerintem ez nem is szeretkezés hanem társas maszturbálás.


Oké, mi lassú típusok vagyunk mindketten, de épp egy ennyi idős pasinak már kéne annyi önkontrollja és tapasztalata legyen, hogy képes a legkülönbözőbb pózokban változatosan és hosszú ideig élvezettel szeretkezni...

2015. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 omba ***** válasza:
100%

Hát, ha mostanában kezdődött, akkor nyilván semmi köze ehhez a régmúlt sztorikhoz.

Esetleg olyan gondjai, amik feszültté teszik?

Érzelmileg nincs változás?

2015. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!