Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem ir már vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ir már vissza az exem?

Figyelt kérdés
6 eve mentunk szét, 4 éves kapcsolat volt. Megbeszéltük, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot barati alapon, telefonon. Ez igy is volt, evente 1 max 2szer felhivtuk egymast es beszelgettunk, mert mindig is fel tudtuk egymást viditani es tanacsokat adni. Kb 1 eve nem beszeltunk mar egymassal, 3 napja irtam neki egy üzenetet, hogy hogy van, mi van vele es elolvasta, de nem irt vissza. Mi lehet szerintetek? Eddig is csak baratilag beszélgettünk, nem ertem, hogy miert nem ir vissza, legalabb akkor annyit, hohy ne irjunk mar egymasnak.
2020. ápr. 24. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már nem látja értelmét a kapcsolattartásnak. Elég rég nem vagytok együtt, simán lehet új párja - talán tudsz is róla konkrétan - akinek nem tetszik, hogy az exe írogat, még ha nem is túl gyakran.
2020. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy mert új párja van.
2020. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz barátkozni az exeddel? Én egyáltalán nem akarnám egyik exemet sem vidítgatni, meg hasonlók, pedig egyikkel sincs harag. Gondolom neked most nincs senkid és/vagy még nem vagy túl rajta. Én sem írnék vissza a helyében, ennek nincs semmi értelme. Fogadd el es engedd el végre örökre.
2020. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vége, de még mindig rá támaszkodsz érzelmileg. Mindegy hogy 1-2 beszélgetés volt évente, láthatóan nem sikerült túllépni rajta emiatt még mindig. Nem esne rosszul ez csak azért mert nem ír vissza 3 napja, nem érdekelne akkor egyáltalán. Ehelyett azon kattogsz hogy mi miatt lehet, mintha bármi jelentősége lenne.


Nincs, már rég vége ami köztetek volt. Elkéne engedni végre.

2020. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Továbblépett, lehet új párja van. Lezárta a veled való fejezetet, tedd te is ezt.
2020. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!