Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire baj hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire baj hogyha egy fiú majdnem mindig lemondja a találkát?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy nem találkozunk csak mostanában sokszor lemondta a találkozót. Pl. Lerobbant a kocsival, rosszul van, bealudt stb. Egy héten egyszer általában találkozunk ha tudunk. Igazából nem zavarna a dolog de ő hozta fel hogy találkozzunk erre meg lemondta. És ez már nem az első eset. A beszélgetésünkön nem látszik hogy akármi baj lenne mert ugyanúgy beszélünk, meg többször mondta hogy nagyon sajnálja hogy le kellett mondania. Érzem rajta hogy velem akarna lenni de mégis mostmár nem nagyon tudom mit gondoljak.

2020. ápr. 24. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kételyei merültek fel veled kapcsolatban.. talán bejöttél neki s veled akart lenni kezdetben, de most bizonytalan..
2020. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős ez, csak fordított helyzetben..

Szerintem simán lehet, hogy tényleg így volt, vagyok annyira naiv...

De ha sokáig játsszák ezt velem, egy idő után gyanússá válik és megunom az egyoldalú kezdeményezést és hagyom a francba :)

F

2020. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem rajta hogy bizonytalan lenne kettőnkkel kapcsolatban. Igazából érzem néha azt hogy velem akar lenni. Mindig az utolsó pillanatig húzza a lemondást mert azt hiszi vissza ér vagy hogy jobban lesz. Kérdeztem már tőle hogy van e valami baj velem meg mondtam is már neki hogyha nem akar találkozni akkor mondja meg nyugodtan.
2020. ápr. 24. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, hogy neked mennyire baj, de én két esélyt adtam volna és ha a másodikat is lemondja, ráadásul ilyen szar indokkal, tiltom a pokolba
2020. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kocsi az ok, fiatalon mindenki hulladék kocsival jár.

" bealudt"

Ilyen viszont nincs, ha odavagyok valakiért. A srác szerintem más csajt is dug.

2020. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha állítólag a nők annyira érzelmesek, ilyen esetekben miért érzelmileg fejletlenek? Annyi ilyen kérdés jön, ahol a férfi már csak néha szexre tartja a csajt. Tényleg ennyire nem esik ez le nektek?
2020. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

LOL


Bealudt.... figyelj, ha nekem kell egy nő, akkor nem alszom be :) Te vagy a B terve, de inkább ZS lesz az.

2020. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Elég baj.

Futottam már én is ilyen pasi után, úgy mondom. Mondjuk engem még inkább felcs.szett, hogy az utolsó pillanatban mondta le a dolgokat, mert én addigra úgy szerveztem direkt a napomat.

A "bealudtam" duma elég megalázó, a betegség-kártya meg nagyon jellemző, ha le akarunk mondani egy nem túl kellemes talit szerintem.

Nyilván nem fogsz vele szakítani emiatt, de mondjuk úgy, hogy szóltunk.

2020. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki írt. Először mindenképp szólok neki hogy ez így nem pálya hogy mindig lemondja a találkozókat. Hogyha nem változtat akkor valószínűleg nem jó buszon vagyok.
2020. ápr. 24. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!