Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél akkor ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél akkor ha van egy csaj akiért oda-vissza oda vagy. És a legjobb spanod tud erről mert neki pofázod ezt. És utána a csaj lemondja velem a találkát és találkozik a spanommal? És a spanom elmegy vele.

Figyelt kérdés
máskor meg engem hívott el.
2010. jan. 30. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy ha ezt tudta a spanod,akkor nagy egy genya.
2010. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég rossz.. De ha nincs köztetek semmi a csajjal, akkor a lány megteheti, nem az ő hibája, hanem inkább a havertól kérdezném meg, hogy mi is volt ez.
2010. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ja tudom

de mit csinálnál a gyerekkel?

2010. jan. 30. 20:25
 4/9 A kérdező kommentje:
de ő tudja, hogy én készülők összejönni a csajjal a csajt nem hibáztatnám. na jó talán igen, mert kib_szot jó kapcsolatot ápolunk 7 éve
2010. jan. 30. 20:27
 5/9 A kérdező kommentje:
21/F
2010. jan. 30. 20:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy is hát ezt az egészet csak feltételezem, hogy így történt mert gondolom nem fogok róla tudomást szerezni.
2010. jan. 30. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a spanod az a fajta ember, aki lecsapja a haverja kezéről a kiszemelt nőket..
2010. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Verd meg a szemét dögöt, az ilyen nem havernak való, hanem patkánynak.
2010. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a csaj nem akar tőled semmit, legjobb barátjának tart, ezért mert a haverral kezdeni.
2010. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!