Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok 2 éve és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok 2 éve és 4 hónapja vagyok kapcsolatban ahol a barátom többször is kezet emelt rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyilvánosan is és otthon is nem tudom mit tegyek vagy mit kellene tennem mert lehet hogy hülyeség amit mondok de szeretem legalább is azt hiszem az élet forma amit a bántalmazás előtt éltünk abban ragadtam és azt hiszem majd egyszer újra úgy lessz de egyre agresszívabb és én egyre gyengébb már az öngyilkosságon gondolkodom.... mit tegyek?

2020. ápr. 24. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Maradj vele, aztán majd pár év múlva sírj, hogy nincs egy normális pasi sem és gerjedj rá újra egy ilyenre.

Az ilyen szintű kérdések olyanok, mintha megkérdezné az ember, hogy mit tegyen, ha éhes. Egyen.

2020. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Verések, öngyilkossági gondolat...


Hogy-hogy mit tegyél?

Mit lehet ezen még szeretni?

2020. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

"de szeretem"


A Vágy Villamosából jól ismert Stanley mintája a mai napig dübörgő sikerességgel működik bizonyos nők körében. Tennessee Williams egy zseni volt. Mert hát megver, de nem baj, te "szereted" meg "milyen macho, férfias". Aha. Az. Szímszledzsit.

2020. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ilyenkor a családod?
2020. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A szerelem sose elég egy kapcsolathoz és nem is elég indok ahhoz, hogy együtt maradj olyannal, aki nem tisztel téged.
2020. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Magadat is szeresd!

Hagyd el ezt az undormányt! Találsz jobbat, aki a társad lesz. Megérdemelsz olyan párt, aki jó hozzád, aki nem bánt, aki tényleg szeret.

2020. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts de azonnal vagy csak szó nélkül lépj le.
2020. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%

Ilyenkor megfordul a fejemben, hogy az incel lét valójában nem is olyan rossz. Inkább rohadjak meg egyedül akkor, minthogy ilyen tulajdonságokat vegyek fel, azért hogy a nők szemében "izgalmas, magabiztos, macsó" legyek.


Ha nem tudsz elszakadni a kialakult Stockholm-szindrómád miatt, akkor kérd felnőtt segítségét. Szülők, tanárok, pszichológus, osztály-pszichológus, stb.


Jó, tudom 18 évesen te is felnőttnek számítasz, de ahogy elnézem viselkedésileg nem vagy az.

2020. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#10


Amilyen a kérdés, olyanok a válaszok.

2020. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Valahogyan sosem tudtam megérteni azokat a "nőket", akik odáig vannak az őket bántalmazó fhaszokért. Szándékosan használtam az idézőjelet, mert aki női mivoltában hagyja magát megalázni, az ne is várja el, hogy nőként tekintsenek rá. Ha te nem tiszteled magad, mások sem fognak. 18 évesen még valószínűleg nem köt ehhez a csávóhoz semmi, se család, se gyerekek, se közös háztartás, úgyhogy az lesz a legegyszerűbb, ha lelépsz, ha pedig utána is fenyegetne, zaklatna, akkor irány a rendőrség. De szerintem akármit írunk itt neked, úgyis az lesz a vége, hogy továbbra is áhítattal fogsz nézni erre az alakra, mert "amúgy nagyon rendes, meg szeretem őt". De ha olyan hülye vagy, és a szüleidnek, a barátaidnak stb. fájdalmat akarsz okozni, akkor felőlem nyugodtan lehetsz öngyilkos is. Ki nyer ezzel? Te nem, az biztos. Tényleg nem értem, hogyan lehet egy majdnem felnőtt nő ennyire élhetetlen, hogy ezek után nem tudja, mit kellene tennie. Valahol azért sajnállak is, mert ösztönlényként még mindig egy ilyen vadállatra nedvesedik be a puncid, hiába, mennyivel izgalmasabb így élni, mint egy olyan valaki mellett, aki törődik veled, és nem bántalmaz. Ha továbbra is hagyod, hogy bántalmazzon, és ha továbbra is áhítattal fogsz rajta lógni, az már egyes-egyedül a te felelősséged lesz. Csak te tudsz kilépni ebből, de lefogadom, hogy úgyse fogsz, mint a hozzád hasonló nők, akik még akkor is odáig vannak a fasziért, ha pokrócként bánik velük, utána meg sírnak, hogy őket kihasználják, és hogy minden pasi disznó.
2020. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!