Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már többször is beszóltak...

Már többször is beszóltak aljas roma lányok! Mit csináljunk? HELP?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többször megtörtént, hogy épp a barátommal mentem haza, gyalog (ő is a környéken lakik), amikor belénk kötöttek. 3 hete 2-en voltak, most 4-en. De nem is ez számít, hanem az, hogy mit lehetne tenni ezekkel az élősködőkkel, mert már a hócipőm tele van ezekkel. Mi rájuk sem néztünk, amikor is az egyiknek kinyílt a csipája, először kérdezősködött, azután meg nagyon durva megjegyzést is hozzáfűzött. Nagyon fáradt voltam, és nem is voltam mentálisan erre felkészülve. De a haverom sem.


Az egész nagyon gyorsan történt, nem telt el 5 másodperc.


Mit lehetne tenni ezekkel, ha megint odajönnek? Tényleg nem szeretnék konfliktust, legutóbb kb. 1 éve verekedtem és nagyon pacifista ember vagyok.


Várom a válaszokat!

Üdv.



2013. okt. 14. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
16/F
2013. okt. 14. 17:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Egy kérdésben én is leírtam egy egyébként több éve történt attrocitásomat, aztán egy cigány kommentelő kioktatott, hogy tuti én voltam a hibás, és jogosan szóltak be :D

Biztos.

El kell nézni nekik mindent...

2013. okt. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. okt. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!