Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

A mostani barátommal lassan féléve vagyunk együtt,nagyon szeretem és ö is engem,egymással veszitettük el.Az a baj h gyakran bunko.(de nem csak velem hanem alapbol mindenkivel) és hát szarul esik meg minden és vágynék gyengédségre is,egy kis romantikára csak egy picire legalább...és hát van a volt pasim akivel tavaly jártam két honapot és szakitott mert félt h nyáron nem láthat, mert sokat lesz távol stb.. és jobbnak látta igy.nagyon szerelmes voltam belé.. és még azota is érzek valamit iránta.szoktunk beszélgetni de csak ritkán mert nincs msnen. májusba beszéltünk utoljára és most a napokan kezdtük el megint.el mondta h nagyon bánja h szakitott ,dalt meg verset ir rolunk,azt mondta még mindig szeret stb.. (azoa nem volt bnöje) és ismerem már annyira h sztem igaz amit leir.. ezért is vagyok bajban.olyan boldog lennék mellette ha visszamennék,mert ö minden figyelmet és mindent megadott nekem:( ugyanakkor a mostani pasimat is nagyon szeretem de képtelen lennék ott hagyni.. :( most mit csináljak? bocsi h hosszu..

16L,16F mindkettö


2010. júl. 28. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

hat eleg erdekes itt mar csak az volna a kerdes melyik irant erzel tobbet:)


ha arra vagysz h torodjenek veled es jobban szereted a romantikat akkor szakits a mostanival vagy mond meg neki h nkd tobb gyengedsegre volna szukseged de vmelyikrol surgosen mondj le mert szerintem hajlamos volnal arra h megcsald a mostani pasidat ami persze nem volna vmi hu de helyes toled:)


18/F Muhaha

2010. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, nézz magadba, és gondolj át mégegyszer, hiába szereted a mostanit ha egy farok, és sokszor megbánt, és ha a másik igazat mond, és még mindig szereted, akkor 1 próbát megér nem?(:
2010. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindkettötöknek:)

a többiek válaszát is várom

2010. júl. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!