Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Kit valasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Kit valasszak?

Figyelt kérdés
Most szakitottam a parommal akitol van egy 2 eves kislanyom. Mar 4eve egyutt voltunk,amiota megszuletett a lanyunk nagyon megromlott a kapcsolatunk. Kimaradozott,kilepett a munkahelyerol tobb mint egy evig nem dolgozott. Nem foglalkozott velunk en mentem el most dolgozni,h valahogy megtudjunk elni es ott megismerkedtem valakivel. Honapokig csak baratok voltunk de annal azert meg is tobbet ereztunk egymas irant. Most szakitottam a parommal es a kollegammal is sokat beszelgettunk h mi legyrn. Ha nem beszelek vele akkor hianyzik meg minden,de ha talalkozunk egyreszt nagyon zavarba vagyok masreszt nem erzem azt amit akkor erzek amikor nem vagyok vele. Nem tudok magamon kiigazodni. Talakozni nem nagyon tudunk a volt parom miatt mert ha megtudna akkor nagy balhe lenne belole.
2011. okt. 7. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Válaszd azt ami a kölöknek jó.
2011. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kosz,de azt sem tudom jelen pillanatba neki mi lenne a jo. Ha tudnam nem tettem volna fel ezt a kerdest.
2011. okt. 7. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát! Nehéz:S Én azt tanácsolóm hogy hallgass a szívedre. Tom tipikus hülye duma ez, de nincs jobb ötletem:( Amúgy ha a másikat választod akkor 50-50 % hogy boldog leszel mellette. Ha a párodat választod akkor nem hiszem hogy meg fog oldodni a helyzet,, de a gyereknek viszont az apja mellett lenne a helye. Szal neked kell ezt eldöntened.


20/F

2011. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom h a gyereknek az apja mellett,de azt gondolom nem minden aron. A volt parom sokat tett azert,h idaig jussunk. Most kb 2hete latom,h probalkozik de mi a garancia arra h most tenyleg megvaltozik? Ossze vagyok teljesen zavarodva a lanyomnak se szeretnek rosszat. Lehet egyedul lenne a legjobb csak a gyermekre koncentralni.
2011. okt. 7. 12:02
 5/6 napietus ***** válasza:

ne kövesd el azt a hibát, hogy egy rossz kapcsolatból épphogy kilépve rögtön beleugrassz egy másikba. annak nagyon ritkán van szép vége.


ahhoz az ingyenélőhöz ne menj vissza, ha nem akarsz a gyereked mellett még egy felnőtt embert is eltartani. rendezd be szépen az életedet úgy, hogy ketten vagytok a kislányoddal, biztosítsd, hogy az apja láthassa, vele lehessen (ha kíváncsi rá egyáltalán). aztán majd ha minden beállt egy normál kerékvágásba, és megállsz a lábadon, biztos otthont teremtettél a gyerekednek, akkor lehet ismerkedni. de nagyon vigyázz, kit mutatsz be neki! a gyerekek, főleg az apa nélkül felnövő lányok könnyen elkezdenék kötődni valakihez, akiben egy kicsit is pót-apát látnak. aztán ha nem jön össze a buli, újabb csalódás neki.


29/N

2011. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

ha személyesen vele vagy négyszemközt, akkor sokkal nehezebb kimondani azokat a dolgokat amiket érzel, és nehezen vagy képes bevallani magadnak is az érzéseidet, félsz!


félsz ha kimondanád, vagy megmutatnád testileg, hogy mit érzel akkor félnél h elveszítedm vagy ő azt nem is akarja annyira.....

2011. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!