Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire ciki ez? Ez miatt alapból halálra van ítelve egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lányok ti mennyire itélnétek el azt a pasit akinek van 1 látássérült lány testvére?Ismerkedésnel(ha kb 1 hónapja beszélgettek) és megtudnátok,elveszitenétek az érdeklődéseteket?Nem akarnátok tovább "ismerkedni" és esetleg később összejönni vele? :/

És megkérlek arra is válaszoljatok,hogy ha pl házasok lennétek,40-45evesek es a latássérült lány rátok maradna vagyis arra a családra.Szívesen gondoznátok,vagy semmiképp nem?(tudom egybol nem arra kell gondolni h mi lesz 15-20ev mulva,de egy kapcsolatban ami kb 1 eves mar mindenki fejeben megfordul,hogy neki o az igazi es vele kepzeli el az egesz eletet)


Kort is írjatok,köszi.


U.i:Tudom,hogy volt ez a kérdés tegnap,csak rossz helyre írtam ki.



2020. ápr. 25. 08:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Ez már beteges, ezt a kérdért már legalább ötször kiírtad.


Próbálj meg valami mást is felmutatni a látássérült testvéreden kívül.

2020. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy gondoznám, teljesen termeszetes hogy családtagot gondozunk ha rá szorul.
2020. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Vicces...Tegnap írtam ki csak és rossz helyre
2020. ápr. 25. 09:06
 4/30 anonim ***** válasza:
35%

Senki nem fogja leírni neked az igazat, kivéve engem.


Együtt élni vele, amikor már a pároddal laksz és gyerekek is vannak, az már nem az igazi.

Főleg, ha esetleg idős/beteg szülő is a nyakatokba szakad, és ha pláne még jövedelme sincs, csak esetleg valami ápolási díj.



Lehet jelenteni! És ne felejtsetek 0%-ra nyomni!!!

2020. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Uccsó,köszi sztem sem lenne az igazi,ezért is kerdem ki tudna együtt élni így...
2020. ápr. 25. 09:22
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld a testvéred. Egy látássérült azért nem valami gondozásra szoruló, halmozottan sérült személy, bizonyos munkákat ők is el tudnak végezni, lehet saját bevételük, sokan közülük teljesen önállóan élnek, saját családjuk van. Ha mondjuk veletek lakna, gondolom akkor sem kellene 0-24-ben körbeugrálni, etetni, mosdatni, csak bizonyos dolgokban segíteni.

Engem személy szerint csak az zavarna, ha az ismerkedés elején azzal jönne valaki, hogy ugyan gondoznám-e majd az ő akárkijét. Azért elsősorban ez az ő felelőssége lenne, nyilván segítenék, de nekem is lesznek idősek a szüleim, nekem is van sérült hozzátartozóm és lesz egy rengeteg időt és felelősséget igénylő munkám, szóval nem tudok mindent feladni és nővérkét játszani egy számomra kvázi idegen kedvéért, ha csak nem nagyon muszáj, mert mondjuk nincs más, aki segítsen neki.

2020. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Van tobb vak ismerosom is

Mind egyedul el vagy parkapcsolatban tizen eve megoldjak a gondjaikat..

Miert kellene gondozni????

Persze h pl videkre levinnem meg par dologban segitenek

De azert velem tuti ne eljen

Azert mert vak meg nem agyserult

2020. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy egy látássérült miért igényelne teljes, 24 órás felügyeletet. Oké, kell nekik segíteni, de messze nem az a kategória, mint egy súlyos agykárosodott, aki önállóan se enni, se inni, se mást nem tud.
2020. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy látássérült tud önálló életet élni, nem értem a kérdést.
2020. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen tud élni.De azért mindennap kell neki egy ki segítség.Valami kis dolog kerül mindig.Nem úgy értettem,én sem hogy 0-24 órás felügyelet kell neki,csak néha jól jön egy kis segítség.
2020. ápr. 25. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!