Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen ez nagyon ciki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ez nagyon ciki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
22 évesen nagyon ciki ha még soha nem volt barátnőm? Egyszerűen nem találok egy normális hozzám illő lányt. Sok korombeli olyan komolytalannak tűnik, és már nagyon zavar hogy még mindig egyedül vagyok. A próbálkozás megvan, de nem tudom meddig megy még ez így.

2016. nov. 21. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Normális ember nem tartja cikinek. Azt tudom tanácsolni, hogy engedd el az önsajnálatot. Ne görcsölj rá a társkeresésre, hanem próbálj meg boldogan élni, és azt értékelni amid van. Sokkal hamarabb megakad a lányok szeme egy olyan férfin, aki boldogságot sugároz.
2016. nov. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd akkor találsz, amikor a legkevésbé számítasz rá.


Úgyhogy felesleges ezen gondolkozni, komoly lányok is vannak ebben a korosztályban, bár elég kevés.


22/f

2016. nov. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk voltam már első korodbeli srácnak és picit meglepett,mert volt stílusa,humora.Mondjuk jóképű az nem volt,de meglepett.Szóval ha találsz egy normális csajt,az nem fog kiröhögni.


23/N

2016. nov. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
ez azt jelenti hogy még szűz is vagy? mert ha szűz nem vagy, akkor simán hazudhatott a következő csajaidnak hogy volt barátnőd :D de nem ciki, miért lenne az? van ilyen törvény vagy szokásjog hogy kötelező hogy barátnőd legyen X éves korodra? Csak azért kérdem, mert én nem tudok róla :D
2016. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki,majd mindennek eljön a maga ideje
2016. nov. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
22 évesen a csajok érettebbek, mint a fiúk. Ha ennek ellenére komolytalannak találod mindet, akkor a hiba a te megítélésedben lehet.
2016. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2016. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de hogy is ciki
2016. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 Ilyet egyáltalán nem mondtam, hogy mindet komolytalannak tartom. :D Javaslom a szavaim újraértelmezését. :)
2016. dec. 14. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem ciki. Az exem 21 évesen jött össze velem, én voltam az első barátnője, és velem vesztette el a szüzességét, tök pozitív volt nekem.

Meg nem egy haveromnak is 22-23 éves korukban lett először kapcsolata.

Mi ciki lenne ebben? Szerintem az cikibb, mikor 12 évesen már "csajuk van" a kisfiúknak :DDD

2016. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!