Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem gáz, ha a pasid az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz, ha a pasid az előző kapcsolatodról kérdez?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit bonyolultabb a helyzet...röviden az a lényeg, hogy 4 évig voltam együtt a barátommal (legyen 1-es), utána szakítottam vele, 2 évig nem voltunk együtt (nekem addig egy közös ismerős volt a barátom (legyen 2-es)), aztán 1 éve már szakítottunk vele is, most meg az elsővel kezdtük újra. Azt tudni kell, hogy a mostani barátomhoz (az elsőhöz, 4 éveshez) köt érzelem, a másikkal pedig durván fogalmazva csak a szexről szólt a kapcsolat. Lehet, van benne igazság, hogy exxel nem érdemes újrakezdeni...na de nem is ez a lényeg, hanem hogy olyan 1 hónapja kezdtük újra és persze vannak problémák. Én valahogy úgy vagyok vele, hogy akihez nem köt érzelem, azzal valahogy vadabb a szex vagy szabadabb, nem tudom megfogalmazni. Akihez pedig köt, azzal meg valahogy nem merem bevállalni a merészebb dolgokat. Ebből az következik, hogy az 1-es férfival, akibe szerelmes vagyok nem olyan a szex, mint a 2-essel. Azt tudni kell, hogy az 1-es inkább komolyabb típus, a 2-es pedig a lazaságával nyert meg magának...az a lényeg, hogy az 1-es meg elkezdett kérdezgetni, hogy milyen volt a 2-essel a szex, hogy milyen extrémebb helyeken csináltuk és miket konkrétan...én elég kellemetlenül érzem magam ebben a szituban...az 1-es olyan akar lenni, mint a 2-es (ágyban), ami nem is baj, csak mivel nekem ez a problémám van, hogy akihez érzelem köt, azzal nem nagyon tudom magamat elengedni, így nem is tud olyan lenni...te mit tennél? Nem tudok neki mit mondani, mert egyszerűen nem fogok vele olyan dolgokat csinálni, amit a 2-essel. Lehet bonyolult, bocsi, de jobban nem tudtam megfogalmazni.


23/L ; 1-es férfi: 34; 2-es:30



2015. aug. 18. 00:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne, hogy milyen könnyű ezt megmondani, tisztában van vele, mert mondtam, hogy nekem ez kellemetlen vagy nem is tudom, de nem zavarja...azt viszont tudom, hogy neki meg rosszul esik, ha róla beszélek, mert hogy is mondjam...elég jól ismerik egymást.
2015. aug. 18. 00:24
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod, vele a kapcsolatot, akkor legyél vele őszinte. Az igazság csak egyszer fáj, de a hazugság mindig is fájni fog.
2015. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"kihez érzelem köt, azzal nem nagyon tudom magamat elengedni"

Ennél a mondatnál nem túl szalonképes kérdés jutott eszembe. Inkább nem is írom le.


Igazi érzelmek esetén el KELL tudnod engedni magad! Ha nem így teszel, akkor a párodnak csak egy álarcot mutatsz magadról, akit szerethetsz. Ez az álarc pedig egy 10 éves házasság után meg fog kopni és energiaigényesebb is lesz magad előtt tartani, mikor pedig eltűnik az igazi arcod elől, tönkremegy a házasságod (és nem, nem azért, mert a valós énedet nem tudná szeretni MOST).


Tetszik vagy nem, de azzal, hogy visszafogod magad mellette, csak hazugságokkal töltöd a kapcsolatod és életben tartod a 2-es iránti érzelmeket (amik a vele megélt szabadabb szexuális életből fakadnak).


u.i.: Más kérdéseknél, ha valakit elnevezel 1-esnek és 2-esnek, utána az évszámokat inkább írd betűvel. :D

2015. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én őszinte vagyok vele, most ez szóba sem került...Tudja, hogy nekem kellemetlen erről beszélni, hogy mi volt a 2-es férfival az ágyban. Mondtam neki, hogy nem szeretnék róla beszélni, mert rosszul eshet neki meg ilyenek, de tovább kérdezget...most akkor be kellene számolnom arról, hogy miket csináltam az előző kapcsolatban? Akkor meg szerintem biztosan megsértődne, ha elkezdeném neki mondani a dolgokat.
2015. aug. 18. 00:33
 5/13 A kérdező kommentje:

Csaknem "k"-s szó jutott erről eszedbe? Én esküszöm, hogy ártatlan vagyok..a 2-eshez nem kötött érzelem, mindig is az 1-est szerettem (a szakításunk okait nem szeretném részletezni, de nem az én hibám volt, ps: nem megcsalás)Ő olyan laza volt, minden dolgot fél vállról vett, bulik a kora ellenére meg stb, szóval értitek. Az 1-es, meg ilyen komolyabb, a melót is komolyabban veszi meg az egész életet. Eltudja engedni magát, de úgy nem igazán. Azt tudom, hogy amióta ismerem, azóta csak őt szeretem tiszta szívből...én csak a korkülönbségre tudok hivatkozni. Vannak dolgok amiket nem mondok el neki, mert félek kicsit a reakciótól, meg ez a szabadabb szex is, az zavar, hogy tegyük fel lecumiznám aztán nem tudok a szemében nézni mert cikinek érzem...szóval vannak vele szemben gátlásaim. Mindent szeretek benne, csak na..ez az egy bajom van vele.


A 2-es férfival ez meg azért nem volt baj, mert amint említettem lazább élet stílust képvisel, olyan fiatalos vagy hogy mondjam...jöhettek azzal, hogy miért 30-cas férfiakat fogok magamnak, már sokszor megkaptam, viszont ez sem volt szándékos .

2015. aug. 18. 00:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem "k" betűs szó, jutott eszembe, hanem "h" betűs, mint hülye.


Nem kell neki semmit mondanod az előző kapcsolatodról, viszont a vágyaidról kéne. Nyugodtan mond azt neki, hogy vannak dolgok, amiket szeretnél VELE megcsinálni és ne érdekelje, mi történt a 2-essel.


A hazugság/nem hazugság részhez meg élnék egy hasonlattal:

- Elmész orvoshoz > Nem mondja el, hogy kialakulóban lévő rákod van > Bevállalsz egy gyereket > 2-3 év múlva ott vagy egy áttétes, utolsó stádiumos kórképpel és egy csöpp gyermekkel, aki elveszti az édesanyját. Nem lennél dühös az orvosra és nem gondolnád azt, hogy hazudott azzal, hogy nem mondott semmit?

2015. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 omba ***** válasza:

Elég éretlen, ha a szexuális élményeid érdeklik.

Keress egy 3-ast!

2015. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, dühös lennék az orvosra...jó példa. Nekem igazából nincsenek konkrét vágyaim/elvárásaim vele szemben, az előző hozzászólásban csak úgy felhoztam valamit példának, hogy nem merek vele bevállalni extrémebbnek és vadabbnak számító dolgokat és az előző kapcsolatban ez más volt a komolytalanság miatt. Csúnyán fogalmazva. Utolsó: Nekem épp ez ellenkezője a bajom vele, hogy szerintem meg túl érett hozzám. Mondjuk ki őszintén, hozzám képest nem fiatal...nem mondom, hogy nem lenne vevő új dolgokra és nem jó vele a szex, csak na..az előzővel kicsit rákaptam a vadabbra. És ő sem sokkal fiatalabb nála, csak az élet felfogása és a hozzáállása a dolgokhoz, az más. Megint lehetne mondani, hogy akkor miért vagyok egy nálam 11 évvel idősebb férfival..szerelem nem válogat, jobb válaszom nem lenne rá.
2015. aug. 18. 13:41
 9/13 omba ***** válasza:

Éretlen, bár hány éve is született.

Én éltem már nagyobb korkülönbséggel is együtt nővel, nem az teszi.

A francért kérdez valaki olyat, amivel úgyse tud mit kezdeni?

2015. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatod nekem szól, vagy rá értetted? Amint mondtam úgy gondolom, hogy velem van a baj. Akkor leírom még egyszer: azért nem csinálok vele olyan dolgokat, mert kicsit félek, hogy én érezném utána kellemetlenül magamat. Jöhet az is megint, hogy azzal kell felszabadultnak lenni, akit szeretünk...nem tudok neki teljesen megnyílni, mint régen. A másik kapcsolatban ez nem volt gond, mert egy olyan baráttal jöttem össze, akinek mindent elmondtam. Ebből következtetve lehet ez volt a kulcs, és ezért éreztem azt, hogy mindent megoszthatok vele és nem tartottam cikinek a dolgokat előtte.


Az 1-essel meg a komolyság a baj. De már említettem ezt is...ezen hogyan tudnék változtatni? Én elég sokszor csinálok hülyeségeket, vele is szoktam próbálkozni, csak néha ettől is félek, hogy hülyének néz emiatt. Ennek ellenére ő mindig mondja, hogy ő is volt fiatal és megérti meg benne van meg stb...

2015. aug. 18. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!