Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi, hogy ottaludjak a baratnomnel, ez normális?

Figyelt kérdés

Régebb óta együtt vagyunk es együtt is élünk. Szeretnék a barátnőmnél aludni mert rég talalkoztunk, és kimondottan nem tiltotta meg, de nem érti miert kell ottaludni, miert nem elég találkozni és késő este hazajonnom, es otthon aludnom vele.


Pasik velemenye erdekelne, hogy ti ilyen esetben hogy szoktatok reagalni, es jogosan kéri e ezt.


2020. ápr. 26. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Most a vírusra való tekintettel én sem örülnék ennek, ha egy légtérben lennél éjszaka is a barátnőddel. Ha nincs ilyen helyzet, akkor felőlem bármikor. Gondolom úgysem heti, havi rendszerességű ez.
2020. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy rákérdezett az édeshármasra, te viszont negáltad az ötletet.

Viccet félretéve, szerintem is a járványhelyzet miatt mondta.

2020. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Felnőttként szerintem is fura ez a helyzet.

Talán van benne némi aggodalom, hogy valóban ott aludnál-e.

De én sem értem. Tulajdonképpen miért akarsz ott aludni? Pláne ilyen helyzetben.

Én is, ha estig maradtam a barátnőmnél, utána mentem haza a (volt) barátomhoz.

2020. ápr. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Én sem értem miért kéne ott aludni. Nem tinik vagytok már. Persze az más, ha mondjuk egy másik városban lakik, és nem szeretnél késő este utazgatni.
2020. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Te mit szólnál fordítva? Ez a lényeg.
2020. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én ezzel semmi problémát nem látok.

Tény, hogy az ottalvósdit nem igazán tudom átérezni, sosem voltam ottalvós fajta, és hacsak nem egy esti buli után túl fárad vagyok hazamenni, akkor nem alszok ott másoknál.

Nyilván nem mindegy az sem, hogy hol él a barátnőd. Ha egy városban vagy városon belül is viszonylag közel, akkor nem feltétlen indokolt az ott alvás, más városban viszont szerintem ezzel semmi gond nincs. Másrészt meg ha késő estébe nyúlna a dolog, akkor én is inkább ott aludnék, mint hogy éjszaka flangáljak egyedül az utcán.

Mindenesetre annyira nem nagy ügy, hogy a barátod ezen problémázzon.

Vagy a barátnődet nem kedveli, vagy pedig ne bízik benned, vagy csak irányítani akar.

2020. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!