Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi külön ágyban szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi külön ágyban szeret aludni, az normális?

Figyelt kérdés

Új párkapcsolatról van szó. Közölte hogy ő csak így tudja kipihenni magát, persze ez nem azt jelenti hogy szex után azonnal rohan a külön ágyába, de ő ezt szokta meg és nem tud összebújva aludni, pihenni.


Elég "extrém" a helyzet, a lakásában tényleg van egy franciaágy de az szó szerint a "szex ágy", mert abban csak szex után alszik el, de utána ha véletlenül felébred éjszaka akkor a dolgozószobájában lévő ágyban alszik tovább. Ha aznap nincs éppen szex akkor eleve oda megy aludni.



2020. ápr. 14. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Vannak ilyenek.

Valószínű nem volt sok és hosszútávú kapcsolata.

2020. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen normális, így szokta meg.


Én sem tudok összebújva aludni, nekem tér kell és azonnal felébredek arra is, ha a párom megfordul. Nyáron pedig rohadt melegem van mellette. Ettől szuper a kapcsolatunk, nem ezen múlik.

2020. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Mivel új a kapcsolat, ezért az elején tisztázta, hogy mik a játékszabályok. Ha neked tetszik, akkor tetszik, ha nem, akkor keresel olyat, akivel lehet egy ágyban aludni.
2020. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

# 2


Akkor nem kell arra gondolni hogy basszus ez már a kapcsolat végét jelenti mert milyen már ez? Sokan ezzel riogatnak.


Mert tényleg "fura", de csak mert nagyon ritka, mert párkapcsolatokban , házasságban együtt alszanak a felek.

2020. ápr. 14. 16:24
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ismerem a párod, csak saját magam. Azt tudom, hogy én mindig is egyedül tudtam csak elaludni, mert felszínesen alszom, gyorsan felébredek és nekem tér kell, szétdobálom magam alvás közben. Szeretkezés után persze még együtt vagyunk valameddig a párommal, nem rohanok át a másik szobába, de külön alszunk. Nálunk ez nagyon jól működik. 2-es voltam.
2020. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

én nő vagyok,de ha egyszer majd lesz kapcsolatom, szerintem én is a különalvást fogom választani. persze ettől még nagyon bújós vagyok,de egyszerűen kényelmetlen mással aludni és nem tudom kipihenni magam

szóval megértem

2020. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

# 5 # 6


Megnyugodtam hogy ez végül is akkor teljesen normális igény, szokás attól mert nem elterjedt széles körben.

2020. ápr. 14. 16:37
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális, sokan vagyunk így ezzel. Én is ilyen vagyok, csak nőben.
2020. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
20 éve vagyok együtt a férjemmel. Mostanában egyre többször alszok egyedül. Nagyon jókat tudok úgy aludni, ugyanis én is felszínesen alszok, mindenre felébredek. Ő horkol, hangosan vesz levegőt és ez baromira zavar.
2020. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy fél , hogy lerángatnád róla a takarót:D Nekem volt már olyan, hogy mentünk osztálytársak nyaralójába, és ott úgy le volt terítve, fedve az egész padlástér ilyen szivacsmatracokkal, ozt bátyámmal kaptam egy közös takarót, állandóan lehuzigálta rólam. És fel volt háborodva, ha visszahúztam annyira, hogy ő még ne legyen kitakarózva, csak rajtam is legyen. Tehát, hogy igazságosan legyen megosztva a takaró. Másik osztálytárssal máshol nyaraltunk ketten mármint összesen ketten én meg mate, két ágy ugye egybe volt tolva, de szét is tolhattuk volna, de utolsó reggelig nem volt gond; de ilyen hajnali 6 órától folyamatosan rám pakolta a lábát akivel mentem, és nem egy cérnaszál vékony az illető. Én mindig odébbhúztam a lábamat (megjegyzem, én a saját térfelemen voltam, és ő úgy pakolta oda az én lábamra folyton a lábát), már 3X is kihúztam a saját lábamat az ő lába alól, aztán a 4.-nél már rákiabáltam, hogy "Fejezd már be!" :D, (amúgy tuti, hogy legalább félig-meddig ébren volt; mert mindig kinézte biztosan, hogy hol van a lábam, és célirányosan rátette a sajátját, nem tapogatózva; gondolom megpróbálta elhitetni magával, hogy az az ágy széle, nade könyörgöm, az ágy lábrészének a közepéén??!! :D Alul amúgy se volt ilyen védő izé, hogy ne verjük be a fejünket, tehát a lábunknál egyáltalán nem volt az ágynak szegélye.). és akkor onnantól viszont egyikünk se tudott visszaaludni, pedig még mindig korán volt:D:D:D XD Aznap mentünk haza, és asszem talán reggel 10-ig, vagy fél 10-ig, vagy ilyesmi, kellett elhagyni amúgy a szállást. Következőleg mikor együtt mentünk nyaralni, rögtön azzal kezdtük, hogy széthúztuk az ágyakat:D:D Onnan meg ő legurult, mert valamiért befleshelte, hogy otthon van, és azon az oldalon neki mindig fal szokott lenni. Meg neki még volt olyan, hogy amikor a nagymama náluk vendégeskedett pár napot, akkor ő átköltözött a tesója szobájába, akinek dupla ágya volt; és ilyenkor náluk rendszeres, hogy reggel megijednek egymástól. :D:D:D

Amúgy igen, lehet normális is a kérdésben fent lévő eset. Mert hogyha pl a szokás hatalma nagy úr, és akkor úgy jobban esik neki mondjuk az alvás. Lehet, hogy pl nyugodtabb, ha egyedül van, lehet, hogy fél valamiért, hogy túl sebezhető, hogyha alszik; hogyha másvalaki (bárki) láthatja azt, ahogy ő alszik; és szal úgy egyedül neki meghittebb. Vagy lehet, hogy neki az együttalvás az már ilyen túúl intim-dolog; és valahogy nagyobb lelki biztonságot ad neki; vagy pl esetleg téged annyira tisztel, hogy valamiért felajánlja neked kimondatlanul az ágyát. Vagy nemtom. Egyik csávó egyszer mondott egy ilyet a rádióban, nagyonkicsit kapcsolódik a témához; hogy ő olyannal, akibe szerelmes , sosem fekszik le. Mármint sosem szexel vele, sosem szeretkezik. Mert akit ő annyira szeret, és annyira tisztel, akiért ő annyira odavan, annak "nem akarja ő használni a testét." Valami ilyesmit mondott, azt hiszem. Érdekes gondolat volt. Ez csak egy kis kitérő volt. Amúgy szal lehet, hogy valami gyerekkori rettenet, akár csak egy rémálom is közrejátszhat benne. Eszembe jutott egy dal is, ez megint egy kicsit kitérő; hogy ha több aspektusból megnézzük, mást-mást látunk. Tehát van az a dalrészlet, hogy "Tükröt tartasz az égnek, szabad vagy. Nincsen mitől félned, csak magad vagy! Ó, csak magad vaagy...". Na, tehát itt meg az a helyzet állt elő, hát, hogy egyik pillanatban arra gondol, hogy "Nincs itt semmitől félnem, hiszen egyedül vagyok." De a másik pillanatban meg eszébe jut, hogy ponthogy az az ijesztő, az is lehet ijesztő, hogy "Ó, csak egyedül vagyok..." Ez az idézet egy Ákos. Mármint a dal, amiből ide idéztem, az ő száma.

2020. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!