Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy első látásra szerelem? Vagy ezt az emberek nagyrésze csak beképzeli?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
szerintem van. nagyon ritka,de van. lehet néha ilyen sztorikat olvasni ujságban is.
2011. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs. Az ember nem csak a külsejébe szeretet bele a másiknak, hanem a személyiségébe is. Igaz, hogy legelőször a külsőt látja, de ahhoz, hogy igazán tudja szeretni, smernie kell belülről is.
2011. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Én tapasztaltam... de hogy csak beképzeltem vagy sem... hát ezt sosem fogjuk megtudni, és a végeredmény szempontjából nem is fontos szerintem. Az érzés attól még ugyanaz marad.
2011. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
még ha nem is első látásra, de első "beszélgetésre" van, de mivel ez nem hangzik jól, és ha kicsit rugalmasak vagyunk akkor rá lehet fogni, hogy "első látásra", ezért van!
2011. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Létezik. Eddig életemben 3x volt ilyen.


Mint derült égből betonkeverő. És a megpillantástól, nem a beszélgetéstől.

Az első kb. 10 éve, a második kb. 3-4 éve, a harmadik lassan 2 éve.

2011. okt. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a legelső pont ilyen volt. Mondjuk még óvodás voltam, szóval......
2011. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
igen
2012. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem beképzelés, létezik ha akarod ha nem akarod ez csak megtörténik mint a villámcsapás.

Persze van amikor eltévesztik összetévesztik a kívánalmat a szerelemmel akkor megszakad

2012. máj. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 eszternagy válasza:
68%
Szerintem is látezik, a saját bőrömön tapasztaltam. Egyszerűen megérzi azt az ember, hogyha valakit neki teremtettek. Nálam legalábbis, amikor hirtelen megláttam életemben először jött az a sokk, hidegzuhany, villámcsapás ézés keveréke és teljesen kész voltam, amikor elmentem mellette és megéreztem az illatát, még jobban letaglózott. Tudom, hogy ez abbana formában tiszta kémia volt, de mint utólag kiderült a kémia nem hazudott, ugyanis belülről pont olyan, mint ahogyan azt első látásra éreztem.
2012. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Létezik :) A bátym aki 6 évvel volt idősebb nálam sok barátját felhozta hozzánk egy sem keltette fel a figyelmem,de egy nap megállt az autó a ház előtt úgy éreztem fel kell állnom hogy kinézzek az ablakon. Ahogy kiszállt a kocsiból és lassan jött fel a gangon.Azért mondom lassan mert mint egy lassított felvétel éltem meg. Ahogy közeledett gy éreztem azt a fura kavargó mindenféle érzést. Nem tudom leírni. A szívem dübörgött izgatott ettem talán el is pirultam:-P Teljes kiütött. Ahogy kezet fogott és mondta a nevét vízhangzott. Mint mikor bedugul az ember füle . ez 13 éve volt és azóta is remeg a lábam a szívem össze vissza ver ha a közelemben van. :-)
2012. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!