Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudtok ajanlani/ tanacsoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok ajanlani/ tanacsolni az ellen ha rettenetesen feltekeny vagyok a paromomra, pedig tenyleg nincs ra okom? De valamiert az vagyok. O 43eves en 21. nem hinnem hogy ez befolyasolja.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert buta vagy és apa komplexusos és az inertekelesed sincs rendben.
2020. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
...önértékelésed...
2020. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Amikor megismerkedtetek, ő független volt?

Esetleg miattad elhagyta az akkori párját?

Mert akkor érthető,hogy tartasz attól hogy te is így jársz.

2020. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Felszínes, mint a qrvaélet, különben nem lenne veled. Az ilyenek szoktak lelépni egy szebbért, fiatalabbért
2020. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ne akard birtokolni, higyj abban, hogy tényleg téged szeret (mégha nem is, hitesd el magaddal) és meg fog szűnni a féltélenységed. Én elfogadtam, hogy vannam nálam szebbek, okosabbak (mindig is lesznek), viszont valamiért engem választott, velem van a párom. Nekem így sikerült legyőzni a féltékenységet, bár nálunk nincs ekkora korkülönbség... Sok sikert!
2020. máj. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Önértékelési probléma, kisebbségi komplexus. Úgy érzed, nem vagy neki elég jó.

Pedig de.

Pszichológus, mert előbb-utóbb az agyára fogsz menni, és tényleg tönkreteszed a kapcsolatotokat.

A házi sárkányba bújt zöld szörnyeteg biztos japcsolatgyilkos.

2020. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Üljetek le ész beszéljétek meg egyszer s mindenkorra . Aztán hagyd abba , mert így sincs rendben az önértékelésed és ha folytatod sokkal rosszabb lesz minden. Először Te amortizálódsz le , aztán a kapcsolatotok , pedig ha igazán nincs rá okod akkor ne tedd , mert a féltékenységnél nincs rosszabb kapcsolat romboló.
2020. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd szakít, mikor rájön, hogy egy gyerekkel van együtt. Bár a hamvas punci lehet kárpótolja őt. 🤷‍♂️
2020. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!